Skocz do zawartości

Zestawy - Szybkie pytania


Recommended Posts

Chyba żadnej wersji nie można określić jako szczególnie nieudanej, więc o ile nie szukasz czegoś, co będzie pasowało kolorystycznie do reszty gratów, możesz śmiało patrzeć na wszystkie niereferenty. W przypadku, gdybyś trafił na naprawdę niską cenę - nawet referent nie będzie tragedią - Maxwell'e bardzo mało się grzeją.

Link to post
Share on other sites

Wszystko tam jest napisane:

 

 

Maks. częstotliwość turbo 3.7 GHz

 

Maksymalna częstotliwość turbo odnosi się do maksymalnej częstotliwości jednego rdzenia, z jaką może działać procesor korzystający z technologii Intel® Turbo Boost. Częstotliwość mierzona jest zazwyczaj w gigahercach (GHz), tj. miliardach cykli na sekundę.

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Witam, potrzebuję specyfikacji pełnego zestawu do autocada finalna kwota to 2500 z monitorem. Mam na oku poleasingowy monitor della za 300 zł więc na resztę zestawu  myślę że można przeznaczyć 2200-2300 zł. Złożyłem co takiego :  Seagate 1 TB 7200rpm  AsRock H81M-VG4 /intel H81, LGA1150/   Antec VP-PC 400W  Intel Core i5-4460/  GoodRam 8GB 1600MHz CL11  Zalman ZM-T3 USB3.0 (micro ATX). Nie mam pojęcia jaka kartę wybrać. Do GTX 960 zabraknie funduszy. Zejść z procka czy jednak proponujecie coś innego?

Link to post
Share on other sites

Witam. Mój sprzęt to :

Płyta główna ASrock z77 pro 3

Procesor i5 3570 bez K 3.40Ghz 

Karta graficzna Gigabyte GeForce 660 2Gb

Pamięć Corsiar 4x4Gb RAM

Zasilacz Chiftec 650W

Dysk twardy WD Green 1,5 Tb i Maxtor 500Gb

 

Chcę wymienić karte graficzną na Gigabyte GeForce 970 4Gb. Czy jest taka możliwość do podanego sprzętu? Jeśli tak to w przyszłości po spłacie karty będe chciał kupić nową płyte główną i procesor ponieważ już nie ma socketu 1155. Płyta planuje kupićpod SLI.

Edytowane przez queky
Link to post
Share on other sites

Witam

Chcę kupić zestaw do 2500zł ( z zainstalowanym systemem operacyjnym) do oglądania i obróbki filmów. Przeważnie 1080p60 25mbp/s i ew. XAVCS jeśli da radę.
Procesor: Intel Core i3-4170
Płyta główna: MSI H81M-P33
Karta graficzna: Asus GeForce GTX 950 Strix
Pamięć RAM: Crucial 8 GB DDR3
Nośnik danych: Seagate Barracuda 7200.12 1000 GB
Napęd optyczny; Samsung SH-224DB/BEBE
Obudowa: Zalman T3
Zasilacz: Zasilacz SilentiumPC Vero L1 500 W
System operacyjny: Windows 8.1

Co o tym sądzicie?
 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...