Skocz do zawartości

Zestawy - Szybkie pytania


Recommended Posts

Najdokładniejsze informacje dostaniesz z Watomierza, potem są już inne sposoby (głównie sprawdza się pobór energii w teście danej karty graficznej,a w zależności od CPU odejmujesz kilkadziesiąt Wat). Ważne jest też jaki masz zasilacz, bo przykładowy zasilacz 600W wcale nie ma 600W, tylko ~550W (mam tu na myśli porządne zasilacze, nie no-name palący kompa)

Link to post
Share on other sites

Pytanko co oplaca się zmienić w tym kompie aby gry lepiej chodzily(zdnerwował mnie wildstar) i czy mam możliwość włożenia procesorów z socket AMD3+ np.AMD X8 FX-8320 (na stronach pisze tylko AMD3). Oplaca się coś upgradować czy może nowy komputer?

Procesor:

AMD Phenom II X4 955 Quad-Core /3.2GHz, 2MB L2, 6MB L3, 125W, BOX, AM2+/

Płyta główna:

AsRock M3A790GXH/128M /AMD 790GX/

Pamięć RAM:

Kingston 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9

Dysk twardy:

Samsung 320GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F1

WD 500GB (byl to jakis dysk zewnetrzny ale go wlozyłem do kompa bo mi usb padaly od niego, mam na nim tylko filmy i jakies instalki, nic na nim nie instaluje)

Karta graficzna:

Gainward Radeon hd4870 1024mb ddr5 Golden Simple

Nagrywarka DVD:

Pioneer DVR-216D SATA (ivory)

Obudowa:

Cooler Master Elite 333 (Black)

Zasilacz:

OCZ600SXS2(OCZ StealthXStream 2 600W)

 

Wiadomo(interesuje mnie zmiana grafiki i procka bo to wplywa na fpsy najwiecej xD)

 

W EVEREST pisze że procek socket AMD3(ID platformy    D7h  (Socket AM3)), jak skopiowałem dane ze sklepu w którym kupowałęm to pisze AMD2+   ;0. Poczytałem troche i chyba płyta główna nie nadaje się do upgradu ale chetnie uslysze kogoś opinie.

Edytowane przez maniaberserk
Link to post
Share on other sites

Tak jak wspomniał Mrozinho, zasilacz wystarczy. Miałbym jedną sugestię do tego zestawu. Rozważ dysk 1 TB, kosztuje tylko 15 zł więcej, a masz 2x więcej miejsca. W przyszłości będziesz sobie pluł w brodę jak zabraknie miejsca.

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem sobie zestaw z morele i poprosiłem o złożenie mam takie pytanie czy oni dodatkowo zabezpieczają środek komputer? Bo mam tam włożone chłodzenie Thermalight HR-02 i martwię się, że podczas przewozu coś się może z łatwością urwać.


Dostałem kompa podłączyłem do prądu i monitora. No signal detected. Czy trzeba instalować cokolwiek, żeby mieć obraz zwykłego biosu?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...