Skocz do zawartości

Zestawy - Szybkie pytania


Recommended Posts

Define XL R2 to full tower a Define R4 to Midi Tower. Odpowiedz sobie czego potrzebujesz.


Teee obrońca uciśnionych...

 

 

 

Paradoksalnie hejtowany przez wszystkich SilentiumPC Deus korzysta z kondensatorów Teapo, takich samych jak np. polecane zasilacze BeQuiet albo FractalDesign.

Deusa nikt nie hejcił za kondensatory -.- tylko za jakość i awaryjność.

 

 

 

 

Na Hipro producent udziela roku gwarancji, bo zasilacz ten jako nie-OEM dostępny był tylko na rynku USA, a tam rok gwarancji na elektronikę to standard (patrz iPhone, etc.).
 

Nie jesteśmy w USA. U nas inaczej wyglądają zarobki, ceny. Jeśli coś padnie w okresie gwarancji można to wymienić a nie zaraz kupować nowe...

 

 

 

PS: 90% obecnie znanych zabezpieczeń wynika z normy ATX i konstrukcji zasilaczy impulsowych. Nie każdy producent (zwłaszcza Ci OEM'owi) musi je hurtem wymieniać. Kłaniają się podstawy elektroniki

To jak wytłumaczysz, ze Logic'i czy inne syfy zabierają ze sobą resztę sprzętu na "tamten świat"? 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Jeżeli zależy Ci na modularności to BQ, jeśli "wisi Ci to", a chcesz wziąć po prostu lepszy zasilacz to weź SuperFlowera, ale chyba ciężko będzie go dostać. Kwiatek ma sprawność Gold +, więcej mocy na linii 12V i jest solidniejszy niż BQ.

Link to post
Share on other sites

Tyle to też wiem ale szybkie pytanie czy wybrać LGA 1155 a 1150 to szybkie pytanie. Czy się mylę? Doczytałem 2 tony testów i innych wątków i dziś wiem że bardziej przyszłościowe jest 1150 (chociaż by dlatego że na płytach są montowane chipsety seri 8 -obsługa USB 3.0 itp.). Zanim złoże kompa to na pewno zapytam o opinie.

Link to post
Share on other sites

Do kolejnych procesorów będzie kolejna podstawka, a skoro różnica pomiędzy Ivy i Haswell to ~5-8% wydajności i to też nie zawsze to wychodzi na to że sa siebie warte. Do tego marginalna różnica w poborach prądu i ot, tyle. Przyszłościowe to jakiś durny wyraz określający nie wiadomo co, ale odpowiadając na pytanie, praktycznie bez znaczenia którą podstawkę wybierzesz na chwilę obecną.

Link to post
Share on other sites

Witam mam pytanko czy mój procek Intel core i5 4570 3.2GHz będzie w miarę wydajny mimo tego że nie zamierzam go podkręcać (ze względu na to że ma słabe możliwości do podkręcania, jak i na to że z reguły procesorów Intel nie podkręcam). Chodzi mi o zastosowanie do gier ,będzie działał z GTX 550Ti. Wiem że pod tą kartę graficzną jest bardzo dobry po prostu ją łyka ale zamierzam w ciągu roku ją zmienić i czy bez podkręcania będzie wydajny do gier na rozdzielczości 1920x1080.

Link to post
Share on other sites

Pomyśl. Skąd można to wiedzieć, skoro to są karty które jeszcze nawet przez rok nie są na rynku... skąd wiedzieć czy wytrzymają 5 lat skoro żadna jeszcze tyle nie ma? Na to pytanie nie ma odpowiedzi.

Z jednej strony nic nie stoi na przeszkodzie, bo są karty które bez problemu działają po 5 latach (choć z pewnością nie wyrabiają z wydajnością), są takie które się psują - bo to sprzęt elektroniczny.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...