Skocz do zawartości

Sterownik ekranu przestał działać, ale odzyskał sprawność


Recommended Posts

przyczyny są różne, najczęściej był to problem ze strony wielu mobo - coś nie tak z napięciem na pci-e - co naprawiała aktualizacja bios'u, zrobiłeś ją?

inne problemy wynikały z instalacji sterowników pod vista/7 itp itd też to miałem i w którymś momencie zniknęło, także próbuj różnych metod

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Zainstalowałem najnowszego biosa, ponownie ze sto razy instalowałem sterowniki. Przez chwilę myślałem, że się nawet udało, niestety nic z tego...

 

Nie bardzo wiem już co robić, w ostateczności oddam do serwisu, chociaż wątpię żeby coś fizycznie z kartą było nie tak. Do kogo mam się zwracać o pomoc? Do microsoftu? Do nvidii? Na zagranicznych forach też wszyscy zrezygnowani. Wydałem 7tys na komputer do pracy i nie jestem w stanie nic zrobić.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Superdol z sterownikiem ekranu to strasznie trudny problem bo wina moze leżeć w kilku miejscach (jednak nie koniecznie we wszystkich) np. często i gęsto to problem typu któregoś slotu pamięci ram, lub samego wadliwego ramu, zasilacza.. ,oc grafy, złącza pci-e, sterowników, lub nawet opcji zasilania w panelu sterowania, pisałeś w swoim pierwszym poście ze masz problem z oglądaniem filmów na YT gdzieś na zagranicznym forum wyczytałem ze typ miał problem ze sterownikiem ekranu podobnym do twojego i jego problem tkwił właśnie w oszczędzaniu energii przez komputer.. przestaw tak te opcje żeby twój komp się nie cackał w oszczędność i napisz czy ci to pomogło :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...