Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pewnie bezrobotny..., że mu się chciało...

Dobre...ale szczeże w to wątpie, myśle że to jakiś szczurek nieudacznik co chciał wszystkich zakasować swoimi wynikami tylko puścił proca z dymem, a teraz siędzi w tej swojej ciemnej śmierdzącej norce i ma z nas polewke. Jak znam życie to będzie tam siedział do końca swoich dni (to jedyna żecz którą potrafi)

 

Link to post
Share on other sites

Witam

 

[url=]http://www.livepc.pl[/url]">

Czy administracja może coś zrobić z osobą zgłaszającą rankingi do usunięcia? Robi to całkowicie bezpodstawnie i są kasowane ważne rezultaty.

Coś mi się zdaje że ten dział jest olewany dokładnie i nikogo nie interesuje co tam się dzieje (troche śmieszne bo forum się zwie "benchmark" jak by nie było). Dziś odnowiłem swoje wyniki ale to był napewno ostatni raz i jeżeli sytuacja się ponowi to oleje sprawe. Dziwi mnie tylko milczenie "starszyzny", czyżby mieli to wszystko w nosie ?

 

i oczekuje reakcji (choćby posta)

Link to post
Share on other sites

No i pięknie, wszystko pokasowane. Szczerze powiedziawszy to nie sądziłem, iż jesli byle kto zaznaczy 2 pierwsze strony rankingu ( np 3dmark Vantage )do usunięcia to zostanie to bezkrytycznie usunięte ad hoc.

 

Komu sie bedzie chciało wrzucac te wyniki jeszcze raz ? :)

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Długo nie czekałem, wszystkie najlepsze wyniki w dziale "rankingi" zgłoszone do usunięcia (niezależnie od tego czy wynik był udokumentowany czy nie). To że ktoś ma chore poczucie humoru to pryszcz ale brak reakcji ze strony "starszyzny" to istny zakalec. Chce zrozumieć ale nie moge, tak ciężko napisać cokolwiek. Przecież nie prosiłem "siedżcie i pilnujcie moich wyników", ale żeby nawet słowem nie skomentować?. Wniosek jest prosty :

 

1). wyniki można fałszować do bulu

 

2). skreślać konkurencje do woli

 

3). używać wymyślnych epitetów do piętnowania lepszych

 

4). sreeny nie są wymagane

 

Ktoś spyta dlaczego?...to proste, nikt tego nie kontroluje i nikogo to nie obchodzi co tam się dzieje.

 

A skoro tak już jest to ja mam takie rankingi głęboko w "zupie", dziękuje i gratuluje oby tak dalej.

 

Moja propozycja na ten dział jest taka : "Róbta co chceta"

 

Link to post
Share on other sites

szkoda kurcze.. ;/

specjalnie po to, zeby zamiescic wyniki pionstalowałem FARCRY2, 3DMarki itp ;)

GEJ!!!

dwa czy trzy dni temu tez instalowalem far cry 2 specjalnie zeby sprawdzic jakie wyniki uzyskam na swoim sprzecie, to jest troche dziwne ze administracja potwierdza usuniecie tych wynikow bo wiekszosc z nich (jak nie wszystkie) sa potwierdzane, najlepsze wyniki sa zglaszane przez jakiegos gnoja ktos powinien cos z tym zrobic, bo jak nie to te Rankingi sa bezsensu
Link to post
Share on other sites

szkoda kurcze.. ;/

specjalnie po to, zeby zamiescic wyniki pionstalowałem FARCRY2, 3DMarki itp ;)

GEJ!!!

dwa czy trzy dni temu tez instalowalem far cry 2 specjalnie zeby sprawdzic jakie wyniki uzyskam na swoim sprzecie, to jest troche dziwne ze administracja potwierdza usuniecie tych wynikow bo wiekszosc z nich (jak nie wszystkie) sa potwierdzane, najlepsze wyniki sa zglaszane przez jakiegos gnoja ktos powinien cos z tym zrobic, bo jak nie to te Rankingi sa bezsensu

Jak narazie to nawet ciepłego moczu, o reakcji czy słowie wyjaśnienia nie wspomne.

Link to post
Share on other sites

Teraz to jest dopiero ład i pożądek w "Rankingach", żadnych dowodów na te wyniki. Skoro moje wyniki były udokumentowane a ktoś je kosił, to ja się zgłaszam na ochotnika i zaczne wycinać wszystkie pseudo-prawdziwe. Niema sceena to do kosza, zachęcam wszystkich do takiego postępowania. Może w ten sposób uda się tam zrobić porządek bo jak narazie to jest istny bajzel.

 

Link to post
Share on other sites

Mój wynik SuperPI też zniknął :)

 

Tutaj problem nie polega na znalezieniu winowajcy :!: Trzeba zlikwidowac mozliwosc zglaszania do usuniecia przez osoby trzecie (tylko autor lub redakcja). Dziwi mnie tylko brak reakcji ze strony redaktorów :|

 

Mam nadzieję, że uda się szybko rozwiązac problem :D

Pozdrawiam,

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...