Skocz do zawartości

[ZAMIENIĘ] 9800GT + cooler na 9800GX2


Recommended Posts

Zamienię kartę graficzną na gwarancji (3 lata licząc od sierpnia 2009) Asus 9800GT Glaciator z zamontowanym chłodzeniem Thermaltake Duorb o wartości 180 zł (bije wydajnością chłodzenia vga od arctic cooling, nałożona pasta AC MX-2). Pełen zestaw z kartonem i papierkami oraz dowodem zakupu i seryjnym chłodzeniem, które jak wspomniałem zmieniałem.

Gwarancja w sieci Komputronik. Nie bawiłem się zbytnio w O/C aczkolwiek z tym chłodzeniem można przebić każdą seryjną kartę 9800GT dedykowaną podkręcaniu. Z krótkich testów wynika, że stabilny taktowania to 730/1700/2000 MHz (GPU, shader, ram).

 

W zamian interesuje mnie karta nV 9800GX2 + rozsądna dopłata z mojej strony (lub do wyboru zasilacz Chieftec 400W również na gwarancji) aczkolwiek karta musi być na gwarancji (powiedzmy, że minimum pół roku) w sieci sklepów (np. w sklepie internetowym) tak, bym w razie czego mógł z tej gwarancji skorzystać - nie interesuje mnie gwarancja ze sklepiku osiedlowego z Chorzowa, wsi Stolec albo innej wiochy. W przypadku gwarancji ze sklepu w Bydgoszczy, ewentualnie Kuj-Pom. pasuje.

Przed wymianą poproszę oczywiście zdjęcie oferowanej karty i screena z 5-cio minutowego testu Furmarkiem w trybie extreme burning mode.

 

Zdjęcie oferowanej karty:

http://img188.imageshack.us/img188/451/zdjcie0541.jpg

 

/ wymiana w formie aukcji na allegro.

Kontakt tylko i wyłącznie na maila danieldaniel61@wp.pl

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...