Skocz do zawartości

Asrock 970 extreme 3


Recommended Posts

Witam,

chciałem się Was poradzić za ile można ową płytę główną zawołać. Asrock 970 extreme 3 rev. 1

Sprawa jest o tyle nietypowa, że używana jest przez 2 miesiące. Lecz zgubiłem lub nie otrzymałem paragonu zakupu.

Lecz gwarancja jako tako jest ponieważ mam dowód, że towar został zakupiony od tego sprzedawcy na allegro więc towar musi przyjąć zgodnie z prawem ponieważ wszystko jest udokumentowane. Jeśli w ogóle nastąpi problem ze sprzętem.

Tak więc za ile można sprzedać ?

Edytowane przez rangerson
Link to post
Share on other sites

200-220zł

z tymi gwarancjami jest różnie, historia aukcji znika samoistnie, potwierdzenie przelewu można podrobić...

strona asrocka mówi

Aby uzyskać pomoc serwisową lub naprawę należy skontaktować się ze sprzedawcą. Zapamiętaj model płyty i numer seryjny.

 

 

 

więc towar musi przyjąć zgodnie z prawem

jakaś podstawa do tego?

 

jeżeli w karcie gwarancyjnej jest zapis że przyjęcie na gwarancji odbywa się na podstawie paragonu(dowodu zakupu) to jest on wymagany i nic z tym nie zrobisz

jeżeli karta gwarancyjna nie została wydana, w takim przypadku dowód zakupu jest jedyną możliwością potwierdzenia zakupu u tego sprzedawcy

 

teoretycznie potwierdzenie przelewu i wydruk z allegro jasno świadczący o zakupie tego sprzętu u tego sprzedawcy może stanowić o zakupie i być traktowany jako jego potwierdzenie, tyle tylko że allegro samo usuwa aukcje zakończone więcej niż chyba miesiąc wcześniej

jeżeli kupowałeś za pobraniem to sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, szczególnie dla osoby 3ciej której zostanie ta płyta odsprzedana

 

a co do samych cen to tutaj wersja oem http://allegro.pl/nowy-asrock-970-extreme3-oem-i3620623241.html 240zł 12msc

i nówka 24msc http://allegro.pl/asrock-970-extreme3-ddr3-am3-usb3-fv-i3591903247.html za 290zł

Edytowane przez makabrax
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...