Skocz do zawartości

Superlux 681B - zbalansowane czyly te szare.


Recommended Posts

Jak w tytule, będę miał do sprzedania SL 681B. Słuchawki kupione w Krakowskim oddziale MP3Store na Dietla w kwietniu/maju - muszę poszukać paragonu.

Niemniej słuchawki wygrzane przy użyciu Sound Blaster'a X-Fi HD (na USB) ze zmienionym OPA oraz zmienionym zasilaniem tegoż wzmacniacza.

Nie katowane. Do słuchania muzyki mam inne sprzęty.

 

Pa czemu chcem sprzedać? Bo mam jeszcze czerwone - bez literki B, które mają trochę więcej basu a ze względu na to, że muzyki słucham najczęściej po robocie jak moja druga połówka śpi to zmuszony jestem używać słuchawek.

 

Zdjęcia z karteczką nie mam. Syf w okolicach biurka można łatwo rozpoznać na zdjęciach, które wrzucałem w innych działach :D

 

184524_575935059118612_297505129_n.jpg

 

21172_575934939118624_2077566632_n.jpg

 

Foty z mojego fejsa.

 

Mam prawie cały zestaw. Brakuje ino folii z opakowania bo została w sklepie :D

 

Wady:

- delikatna rysa na środkowym zaczepie samoregulującego pałąku (pierwsze zdjęcie, środkowy plastik przy prawej muszli). Skąd? Nie wiem. Domyślam się, że mogłem je obić o krzesło w Da Grasso w dniu zakupu ale to raczej nie pozostawiłoby takiego śladu.

 

Cena - 99pln z wysyłką kurierem.

 

Dlaczego taka cena?

1. Sprzęt jest wygrzany.

2. Jest na gwarancji.

3. Jest oryginalny (chociaż warto byłoby zmienić kabel bo pałąk słabo radzi sobie jako przewodnik).

 

Na paragonie nabite 104 pln i takowy dokument dołączam do słuchafonów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...