Skocz do zawartości

Dyskusja dot. Wielkigo konkursu Battlefield!


Recommended Posts

Gratulacje, najgorsze tylko, że nie było nic o tym, że kto więcej, ten pierwszy.  :/

Jednakże dziękuję wszystkim za dobrą zabawę, choć nie ukrywam, że się trochę zawiodłem, bo świadomie przestałem szukać nieśmiertelników.

Edytowane przez iDaft
Link to post
Share on other sites

Również gratuluję, tylko następnym razem prosiłbym o to, aby napisać, że aby mieć szansę na wygraną trzeba mieć najwięcej blaszek oraz aby admini nie wchodzili na serwer na 5 minut.

 

Btw, następnym razem to Kosa będzie mi pomagał :D

Edytowane przez keegenpl
Link to post
Share on other sites

Panowie, drobne wyjaśnienie w kwestii blach.

Nie jest to do końca prawdą, że zadecydowała ich ilość. Pierwszym założeniem konkursu, było zebranie kompletu - ale w związku z ograniczeniem czasowym konkursu (dość krótko trzeba przyznać), a także niekontrolowaną frekwencją zwierzyny (czyli czasem jaki mieliśmy na grę my, moderatorzy) trzeba było pójść na jakieś ułatwienia w kierunku osób mniej doświadczonych z grą, bądź tych którzy pechowo mieli w tym okresie mniej czasu.
Ustaliliśmy więc, że decydował będzie głównie wiersz, oraz ilość strachu jaki czuliśmy w stosunku do danego myśliwego, na podstawie jego dokonań. 

 

Zapału nie brakowało nikomu, niektórzy byli bardzo blisko upolowania kompletu, inni mieli mniej szczęścia, ale postarajcie się spojrzeć na to z innej perspektywy - jeśli ktoś upolował wszystkich i to nie jednokrotnie, to zdecydowanie wywarł tym wrażenie, a ostatecznym czynnikiem decydującym okazała się i tak maestria warsztatu pióra a nie oręża.

Natomiast wszystkie uwagi, komentarze, opinie i krytykę z pewnością przyjmiemy i rozważymy, aby przy kolejnych okazjach nie było najmniejszych niedomówień a reguły były jasne i sprawiedliwe dla wszystkich :)

 

Link to post
Share on other sites

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do zwycięzców, bo sam bym właśnie tak wytypował. Jednakże właśnie ta mała niejasność trochę mnie zgubiła, ponieważ specjalnie odpuściłem na koniec. 

 

 

(...)

 oraz ilość strachu jaki czuliśmy w stosunku do danego myśliwego, na podstawie jego dokonań. 

A ja w niespodziewanym momencie wszystko robiłem, bójcie się mnie. :D 

Link to post
Share on other sites

 

 

frekwencja czasem była dosyć niska

 

Wszyscy się staraliśmy jak mogliśmy a fakt ze są osoby które zdobyły komplet, pokazuje Wam ze było to możliwe 

 

Ale 

 

 

 

 

opinie i krytykę z pewnością przyjmiemy i rozważymy, aby przy kolejnych okazjach nie było najmniejszych niedomówień a reguły były jasne i sprawiedliwe dla wszystkich
Link to post
Share on other sites

Ja zazwyczaj starałem się czekać, aż ofiara będzie zajęta czymś innym.

Najbardziej ubawiłem się jak wbijałem nóż w Dodo, koło którego stało co najmniej dwóch członków jego zespołu i żaden mnie nie zauważył.  %-)

Konkurs według mnie był świetną inicjatywą, polowanie było świetną zabawą, oby takich przedsięwzięć więcej. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...