Skocz do zawartości

Crysis 2 - opinie


Recommended Posts

Witam :)

Pojawił się pierwszy oficjalny trailer nowego Crysis'a na którym wkońcu widać coś więcej niż tylko nano-skafander więc chyba można rozpocząć oficjalne dyskusje i spekulacje o nim. ;)

 

Na benchmarku był news z bardzo króciutką "zajawką"

Dziś pojawiło się UAKTUALNIENIE w którym możemy zobaczyć znacznie więcej, trochę akcji, i nowych PRZECIWNIKÓW :

 

 

Na końcu filmiku widać też napis:

Holiday 2010 więc nic tylko czekać :/;)

Link to post
Share on other sites

czekam bardzo bardzo:) a walenia w h.. z przesuwaniem premier jest dobijajace .

Rownie bardzo boje sie o jakosc skoro ma smigac na konsoli - latwo pozbyc sie szczegolow i zatopic wszystko we mgle mblura - oby nie poziostalo wrazenie jakosci bez jej prawdziwego oblicza

Link to post
Share on other sites

crytek zapewnił że robią dwie wersje gry na konsole i pc , wiec niema co martwic się o jakość detali na pc na pewno powali na kolana , jak to crysis. Zapewne dostaniemy kolejnego crysisa którego przez kolejne kilka generacji kart będziemy próbować "poskromić"

Link to post
Share on other sites

alez.. niezobaczysz nawet napisu Crytek - do tego trzeba miec conajmniej konsole;)

 

ja tam jestem pewien ze bedzie dobrze smigalo i na 5670 bo wcale nie usmiecha mi sie znowu wsadzac mocniejszej karty choc jesli bedzie taka potrzeba to coz ... potrzeba to potrzeba - wole potrzebe niz gdyby miala mnie zawiesc

Link to post
Share on other sites

Crysis... ta gra to chyba największa reklama silnika Crytek.... ma on działać bardzo dobrze pod konsola, ale i dawać nowe możliwości na PC, gdyby nie okazał się najlepszy pod względem fizyki i jakości grafiki... to był by strzał w pietę, bo chyba nie ma droższego enginu do gry niż ten... . Tak więc musi być dobrze ;)

Link to post
Share on other sites

Jeśli Crysis 2 będzie wspierał 4 rdzeniowce i zachowa podobne wymagania co do karty graficznej to paradoksalnie na niektórych kompach może chodzić lepiej niż jedynka ;) Np na niżej taktowanych 4 rdzeniowcach. ;)

Myślę że jego premiera powinna nieco zmotywować twórców gier do lepszego wykorzystywania wielordzeniowości choć po woli jest coraz lepiej :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...