Skocz do zawartości

Crysis 2 - opinie


Recommended Posts

uuu zeby to to byly screny :) a to to niestety ino concept (i raczej nie blad w nazwie pliku) - tworczosc artysty ktory by i chcial i niemoze

 

gdyby tak to mialo wygladac to trzeba by conajmniej gtx260 do niskiej rozdzialki - ilosc szczegolow i detali chocby atmosferycznych powla - dla takiej grafy byloby warto dokoptowac cos na karte

 

kurde az chce sie odpalac juz i teraz:)

Link to post
Share on other sites

Wcale nie jest tak źle. Trzy lata temu też wszystkim wydawało się, że Crysis nie może być taki wymagający, a jednak wciąż są komputery, które nie radzą sobie z Crysisem na poziomie detali Very High w rozdzielczości FullHD.

Ciekawe kiedy pojawią się pierwsze screeny z gry :)

Link to post
Share on other sites

jak dla mnie N Y w grach to flaki z olejem a teraz padło na crysisa

gtaIV przez N Y jest nudne :wariat::wariat:

Mogliby walnąć akcję w centrum Warszawy. Dzika akcja, nieobliczalni kierowcy i polne drogi w stolicy. Do tego ostre manewry wymijające przez ciągłe wymuszenia pierwszeństwa. :hahaha:

Link to post
Share on other sites

jak dla mnie N Y w grach to flaki z olejem a teraz padło na crysisa

gtaIV przez N Y jest nudne :wariat::wariat:

Mogliby walnąć akcję w centrum Warszawy. Dzika akcja, nieobliczalni kierowcy i polne drogi w stolicy. Do tego ostre manewry wymijające przez ciągłe wymuszenia pierwszeństwa. :hahaha:

wiesz co serio wolał bym dlatego że Ameryka się przejadła już dawno temu :]:]
Link to post
Share on other sites

Jak widzę efekty fizyczne w nowym Crytec Technology Trailer to szczęka opada.

Najśmieszniejsze jest to, ze pamiętam jeszcze podobne demko z Mafii II. Tamte żałosne efekciki przy których próbowano mi wcisnąć, że tylko cudowne CUDA+fermi, jest w stanie takie łakocie mi dostarczyć.

 

Nie chcę nic mówić, ale leciwy układ ATI z Xboxa360 jakoś radzi sobie więcej niż dobrze z fizyką w Crysis.

Ktoś tu więc kogoś robi nieźle w konia :->

Link to post
Share on other sites

Co ATI jak to procesor liczy fizykę :menda:

No to współczesne CPU nie mogą tego robić? Chodzi mi o to, że tak czy siak da się to zrobić bez CUDów. Zresztą tu nie chodzi o ATI. PS3 ma słabiutki układzik Nv i Cella i też radzi sobie bez CUDA.

Nabijanie ludzi w butelkę.

A grał ktoś w jedynkę? Dobre to to?

Moim zdaniem straszny i nudny chłam, ale graficznie zaiste imponuje :)

Podchodziłem do tej gry dwa razy i dwukrotnie stwierdzałem, że to beton.

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

"Moim zdaniem straszny i nudny chłam, ale graficznie zaiste imponuje :menda:

Podchodziłem do tej gry dwa razy i dwukrotnie stwierdzałem, że to beton."

 

Dokładnie, jedynie silnik wnosił naprawdę sporo. Kreowany przez niego wirtualny świat bardziej zbliżył się do tego otaczającego w rzeczywistości.

Link to post
Share on other sites

Zapowiada się klasyczny, jak na obecne czasy FPS. Widowiskowość, i efekciarstwo plus niezwykle prosta mechanika gry.

Nie pamiętam, aby ostatnimi czasy na rynku ukazała się produkcja, w której nacisk położono na SI. W Modern Warfare 2, czy w Bad Company 2 przeciwnicy zawsze poruszają się w ten sam sposób, bez względu na poczynania gracza wykonują ruch z punktu A, do punktu B. Programiści zamiast upodobnić SI do żywego gracza, implementują prostackie skrypty: "auto-lock", widok 360 stopnii, widok przez przeszkody, itd.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie, jedynie silnik wnosił naprawdę sporo. Kreowany przez niego wirtualny świat bardziej zbliżył się do tego otaczającego w rzeczywistości.

Bluźnisz Danny :menda:

 

Fakt że fabuła nie była może jakaś nowatorska, ale pomysł z nanoskafandrem był świeży i IMO bardzo trafiony.

Osobiście spędziłem wiele godzin przy "jedynce" i nie mogę się doczekać 2-giej części :)

Link to post
Share on other sites

I do tego możesz robić zadania na kilka sposobów np:

Początek, robi się dzień, mamy piękny widoczek na górce, patrzymy w dół i KOREAŃCE!

Co zrobić? Musimy wyłączyć urządzenie zagłuszające GPS które znajduje się w wiosce na dole.

Więc teraz jaka taktyka?

- Rozwalamy wszystko i wszystkich na 'rambo' zeskakując z góry.

- Schodzimy z góry po cichu i nikogo nie zabijając, w trybie stealth wyłączamy urządzenie i idziemy dalej.

- Idziemy bokiem, uważając aby nas 'wodny patrol' nie zauważył i zdejmujemy każdego z założonym tłumikiem i pociskami usypiającymi.

 

Później, mamy grupkę koreańców których oczywiście nie musimy rozwalać jak to w CoD'zie.

I znów kilka możliwości

- Again rozwalamy all

- Szybko idziemy do wody i płyniemy do następnego celu

- Przechodzimy obok, nikogo nie rozwalając :)

 

Ogólnie gierka bardzo dobra, do tego ta grafika...

I nie wiem co się czepiają że słaba, że krótka, jak dłuższa niż MW2 czy BC2

Mi się bardzo podoba :P

Tylko jeden poziom jest głupi - Core :hahaha:

Pozdro

Link to post
Share on other sites

I do tego możesz robić zadania na kilka sposobów np:

Początek, robi się dzień, mamy piękny widoczek na górce, patrzymy w dół i KOREAŃCE!

Co zrobić? Musimy wyłączyć urządzenie zagłuszające GPS które znajduje się w wiosce na dole.

Więc teraz jaka taktyka?

- Rozwalamy wszystko i wszystkich na 'rambo' zeskakując z góry.

- Schodzimy z góry po cichu i nikogo nie zabijając, w trybie stealth wyłączamy urządzenie i idziemy dalej.

- Idziemy bokiem, uważając aby nas 'wodny patrol' nie zauważył i zdejmujemy każdego z założonym tłumikiem i pociskami usypiającymi.

 

Później, mamy grupkę koreańców których oczywiście nie musimy rozwalać jak to w CoD'zie.

I znów kilka możliwości

- Again rozwalamy all

- Szybko idziemy do wody i płyniemy do następnego celu

- Przechodzimy obok, nikogo nie rozwalając :)

 

Ogólnie gierka bardzo dobra, do tego ta grafika...

I nie wiem co się czepiają że słaba, że krótka, jak dłuższa niż MW2 czy BC2

Mi się bardzo podoba :P

Tylko jeden poziom jest głupi - Core :hahaha:

Pozdro

no nareszcie ktos kto napisal prawde o crysis w tej grze sa mozliwosci trzeba wlaczyc mozg i zaplanowac jak co rozwalic a nie rambo bambo tak jak to mamy w wiekszosci nowych fpsow :]
Link to post
Share on other sites

Ciekawe czy na moim sprzęcie to pójdzie na High-Medium (z naciskiem na High i AA)... Ale skoro ma mieć mniejsze wymagania niż "jedynka" może się obejdzie bez kupowania nowego PC... ;)

 

Krążą też plotki o nowym X360 pod koniec roku... Niee.... Crysis = PC :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...