Skocz do zawartości

Dostepnosc Gtx 470


Recommended Posts

tak z takim podejsciem to mozna sie tylko "zgodzic"

kupowac karte za dwa kola ktora do dx 11 jest za slaba choc lepsza od konkurencji (niewazne ze za slaba grunt ze lepsza - co za nedzny pomyslunek) a w dx 10 jest slabsza - ale to tez niewazne bo jest dx 11 hehe kolko graniaste - kretynski produkt dla kretynow:)

Jesteś śmieszny koleś. Fermi jest złe, bo jest? A radki są dobre bo tak? A nie - zapomniałem, Ty czytałeś teeestyyy.. A wiesz ze na płocie kiedyś pisało du*a i jeden jak chciał pogłaskać to mu drzazga weszła?

Chyba nie sądzisz, że sztab ludzi pracujących w nV zostawi to tak po prostu. Wypuścili produkt na szybko, bo im konkurencja po piętach deptała i musieli go wypuścić. Ale nie wierzę, że nie poprawią tego przez wydanie albo nowej, poprawionej karty w stylu GTX 475, 485, albo przez optymalizację sterowników.

Ale co ja Ci będę tłumaczył - Ty masz swojego radeona i klapki na oczach.

Powodzenia stary - więcej w tym wątku się nie będe udzielał, bo widzę że tu jak ktoś ma odmienne zdanie niż Twoje to jest kretynem.

Link to post
Share on other sites

nie ten kto ma odmienne zdanie ale ten kto kupuje te karte bo zdaje mu sie ze wielce poleci w dx11 (+jeszcze physx razem uuuhaha) olewajac calkowicie wydajnosc dx10

 

mam swojego 8800 (raczej mialem b.dlugo do niedawna , lata dlugie jade na roznorakich nv) dotychczas zlego slowa przez cale zycie o NV niepowiedzialem nawet o kotletach

Link to post
Share on other sites

nie ten kto ma odmienne zdanie ale ten kto kupuje te karte bo zdaje mu sie ze wielce poleci w dx11 (+jeszcze physx razem uuuhaha) olewajac calkowicie wydajnosc dx10

za to ci co kupują radki to mają jeszcze lepszą,a wręcz zabujczą wydajność w dx11 i jak ich nazwiesz??? :wariat::wariat::hahaha:

 

ok czas pokaże,nie będziemy sie sprzeczać,każdy ma swoje zdanie,ale dodam,też nie chce często zmieniać grafy,gdy będę zmuszony pod teselacje/dx11 no i physx to napewno nvidi,bo ma wszystko w jednym łącznie z wydajnością a nie marketingiem.pozdro

 

CougarV6-ludziku-po pierwsze nie podkreslam żadną część twojej wypowiedzi,a po drugie tobie jest łatwiej napisać o czymś czego nie rozumiesz.Teraz odpisz ładnie koledze sevku22 jaką będzie miał wydajność bo tylko mi o to chodziło,jak byś nie wiedział

Link to post
Share on other sites

Iwses podkreślasz tą cześć mojej wypowiedzi, co do której jest ci wygodnie, a to co napisałem zaraz potem już nie.

 

Ludziki tłumaczę wam po raz enty. Ja nie twierdze, że Fermi to syf a Radeony są cacy. (nikt rozsądny tak nie napiszę a fanboyów olać)

 

Chodzi mi o zdrowy rozsądek.

Po pierwsze:

Fermi na tą chwilę jest wystarczające w Dx9/10 w Dx11 bez rewelacji

Radeon na tą chwilę jest wystarczające w Dx9/10 w Dx 11 raczej kiepściutko

Gier w DX11 praktycznie nie ma, a te które wyjdą z jakiś czas zarżną zarówno Fermi jak i Radeona.

Radeon ma super kulturę pracy, a Femi wręcz przeciwnie.

Kupując Fermi nie dokonujesz "przyszłościowego zakupu" ponieważ, gdy DX11 zagości na stałe na rynku to:

A)Fermi będzie miało swojego następce

B)Fermi będzie już za słabe

C)Będzie Radeon 6xxx

Jaki jest zatem sens kupowania teraz fermi? Całkowicie żaden!

 

Jeżeli komuś zależy na logo Nv droga wolna, ale moim zdaniem trzeba poczekać na kolejne karty Nv, bo kupowanie teraz wyjącego potwora tylko po to by podniecać się benchmarkiem nie ma sensu.

 

Jak poczuję się ktoś, kto wyda teraz 2k na kartę, gdy za pół roku Nv wyda odświeżoną i poprawioną wersję? Moim zdaniem poczuję się jak frajer i będzie miał racje.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze pytanie mam. Czasem przy włączaniu windowsa 7 jak juz jest ekran powitalny , fan na może 2 sekundy włącza się na maxa głośność. Bardzo rzadko to się zdarza. Raczej w większości czasu jest cicho. Ale czasem bywa ze wlasnie na chwile sią na maxa włączy. Od czego to zalezy? To normalne?

Link to post
Share on other sites

Ale wlasnie u mnie rzadko jest....czasem na sekunde gdzieś fan głośno zawieje przy starcie windowsa...a ogólnie tak nie jest...i czemu?

 

 

No a co do wydajnosci , to spoko , w WARHEAD moge grać w koncu na ENthusiast bez zwolnień, Metro 2033 także ładne blisko 30 fps i wzwyż..........

Link to post
Share on other sites

Po prostu zdarzy sie to, 1 raz albo 2 razy na 20 razy ( bardzo rzadko ) . Iż ,gdy pojawia sie juz ekran powitalny windowsa , fan karty włącza sie na sekunde na 100% ( takie głośne dmuchniecie jakby ). Czy to jest normalne?

Moze teraz jasniej napisalem.

 

Przy tym:

http://img24.imageshack.us/img24/8675/windows7welcome.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Tak może sie czasem dziać czy jak?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...