Skocz do zawartości

Dyskusja dot. Konkursu dla graczy - forum benchmark.pl


Recommended Posts

Temat konkursowy: http://forum.benchmark.pl/topic/101488-konkurs-dla-graczy/

Dyskusja związana z jego przebiegiem, otwarciem, nagrodami, czy czymkolwiek chcecie prowadzona powinna być tutaj, jako że obowiązuje absolutny zakaz wrzucania czegokolwiek innego niż zgłoszenia w temacie konkursowym.

Do dzieła ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

jako że obowiązuje absolutny zakaz wrzucania czegokolwiek innego niż zgłoszenia w temacie konkursowym.

Temat konkursowy jest zamknięty więc jak cokolwiek tam zamieścić? :P

 

A teraz moje pytanie  -

Jak udowodnić, że screenshot pochodzi z gry, którą nabyliśmy LEGALNIE? Paragon, faktura lub potwierdzenie przelewu  etc wymagane?

Link to post
Share on other sites
Temat konkursowy jest zamknięty więc jak cokolwiek tam zamieścić? :P

 

 

 

Konkurs trwać będzie w terminie od 5 października 20:00 do 12 października 20:00

 

 

 

Jak udowodnić, że screenshot pochodzi z gry, którą nabyliśmy LEGALNIE? Paragon, faktura lub potwierdzenie przelewu etc wymagane?

 

 

 

Dodatkowo, zgłoszenie musi zawierać potwierdzenie posiadania danej gry, w spoilerze. (zdjęcie pudełkowej wersji z kartką z nickiem, w przypadku dystrybucji cyfrowej zrzut ekranu biblioteki np. steam/origin na tle zalogowanego konta forum benchmark.pl)
Link to post
Share on other sites

Jacek mnie wyprzedził :ups:

 

Dodam więc tylko, że potwierdzenie posiadania gry w oryginale spowodowane jest faktem, iż nie popieramy, propagujemy ani nawet nie tolerujemy piractwa.
Naprawdę nie będzie trudno zrobić zdjęcie pudełka kupionej gry z kartką z nickiem, bądź umieścić screenshota biblioteki gier ze Steama aby brać udział w konkursie o kody na oryginalne zresztą gry.

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

Jako ze dostaje PW z pytaniami odnośnie samego screena apeluje:

 

 

Bądźcie kreatywni, ruszcie wyobraźnia i wykażcie się. Nie ma głupich pomysłów (w granicach rozsądku i dobrego smaku), liczymy na coś czego jeszcze nie było, macie sporo czasu na zebranie myśli. 

Link to post
Share on other sites

Użytkownik 06radcho używa cudzych zdjęć w konkursie. Dokładniej chodzi o post #3.

 

Screen postu poniżej:

 

http://up.programosy.pl/foto/3_2400.jpg

 

 

Jako dowód w poniższym spoilerze umieszczam dwa screeny z rozmowy z autorem głównego zdjęcia i jego tematu zbiorczego screenów.

 

 

http://up.programosy.pl/foto/1_5573.jpg

http://up.programosy.pl/foto/2_3814.jpg

Poniżej umieszczam również link do tematu autora zdjęcia.
http://eurotrucksimulator2.info/pl/forum/temat-moja-historia-kierowcy-by-hypia02--4151?pid=82596#pid82596

 

 

Postaram się również aby główny autor screenów wypowiedział się w tym temacie.

Edytowane przez Fraor
Link to post
Share on other sites

Witam, jestem autorem zdjęcia, o tym, że ktoś je ukradł dowiedziałem się od użytkownika Fraor/ KamilS. Zdjęcie widać, że jest ucięte i nie ma mojego podpisu, na zdjęciu Iveco ma nr. 32 z firmy EU-TRANS, a ja tylko taki nr. mam. Jeśli są jeszcze jakieś wątpliwości, to proszę pisać, mogę wszystko udowodnić. Tylko nie rozumiem po co kraść cudze zdjęcia ? Tak trudno zrobić swoje? Pozdrawiam i liczę na wyjaśnienie tej sprawy.

Oryginał.

Edytowane przez Hypia02
Link to post
Share on other sites

Sprawa już jest poruszana.


@06radcho został wykluczony z konkursu (dyskwalifikacja) z powodu niedostosowania się do regulaminu konkursu, a mianowicie zgłoszenie nie własnego screenshota, za co został też ukarany.

Cała sytuacja jest jednak bardziej zawiła niż "skopiował z innej strony i wrzucił tu", lecz aktualnie nie możemy dojść do jednoznacznych konkretów dlatego proszę o nie wyciąganie zbyt pochopnych wniosków odnośnie postawy Radcho.
My (moderacja) wspólnie postaramy się sięgnąć dna tej zakulisowej historii, natomiast kwestia udziału w konkursie/niewłaściwego zgłoszenia została rozwiązana.

 

Proszę się tym nie zrażać, ani nie sugerować bo w naszej gestii leży aby konkurs przebiegał w miłej atmosferze i zapewnimy wszelkich starań aby tak właśnie było.

 

Link to post
Share on other sites
niebanalny, ciekawy, humorystyczny bądź zaskakujący screenshot z gry

 

 

Czyli równie dobrze może to być ciekawy bug z gry jak i jakieś epickie widoki czy epicki tuning samochodu z NFS'a :P

 

Co do ilości zdjęć. Ja zaznaczyłem, które ze zdjęć jest moim "głównym" :P Dwa dodatkowe dodałem "bo miałem" xD

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...