Skocz do zawartości

Klawiatura do 300zł


Recommended Posts

Witam.

 

Poszukuje klawiatury dla gracza do 300zł. Ma być podświetlana, bo często gram w nocy. I jak najcichsza, czyli mechaniczna odpada. Do tego fajnie by było jakby miała podstawkę pod nadgarstek.

 

Ewentualnie mogę dopłacić.

 

Myślałem nad Razer Deathstalker, Microsoft SideWinder X4, Razer Lycosa, bądź Logitech G510.

Edytowane przez Rafi66
Link to post
Share on other sites

Również posiadam sidewinder x4, bardzo dobra klawiatura. Na początku może sprawiać problem długa spacja, ale po około tygodniu się przyzwyczaisz. Dodatkowo klawisze multimedialne i makra, ale to już jest w każdej klawiaturze w tej cenie.

 

Wysłane z mojego Galaxy SIII za pomocą Tapatalk 4

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zmieniłem zdanie co do mechaniczych, mogą być, tylko prosiłbym o podanie modeli Cherry browns, bo są podobno najcichsze?


http://forum.benchmark.pl/topic/31089-klawiatura/

 

W tym temacie szczegółowo opisałem wady i zalety Razer Lycosa, możesz się z tym zapoznać.

Z Twojego postu wynika, że polecasz Razer Deathstalker Essential, a Lycosa jest awaryjna.

Mi pasuje Essential, jak najbardziej, bo lubie niski profil.

 

 

Również posiadam sidewinder x4, bardzo dobra klawiatura. Na początku może sprawiać problem długa spacja, ale po około tygodniu się przyzwyczaisz. Dodatkowo klawisze multimedialne i makra, ale to już jest w każdej klawiaturze w tej cenie.

Wysłane z mojego Galaxy SIII za pomocą Tapatalk 4

Już jestem przyzwyczajony bo posiadam model x6 ^^ Niestety po 4 latach użytkowania spacja całkowicie padła, do tego niektóre klawisze często nie reagują, najczęściej q,w,e, r, a, s, d, f :/

Edytowane przez Rafi66
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...