Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Szukam Klawiatury Przeznaczonej do Gier, nie musi być cicha, chodzi o wygodny układ klawiszy ,podświetlenie,

I żeby ładnie prezentowała się z moją myszką RAZER DEATHADDER.

Na oku mam Razer LYCOSA , lecz nie wiem czy lepiej wybrać wersje mirror czy zwykłą.

I jakie są miedzy nimi różnice,

Proszę nie proponować mi MS SW x6 ewentualnie x4 ponieważ x6 oddałem z powodu spacji i dziwnego układu klawiszy.

W Razer Lycos'sie klawisze są pokryte matowym materiałem antypoślizgowym a w mirror ten materiał się błyszcz , czy to ten sam materiał??

Link to post
Share on other sites

Lycosa jest dość awaryjna a poza tym ta wersja mirror baaaaaaaardzo się brudzi :/ Może mechaniczny Razer BlackWidow? Klawisze są głośne ale chodzą rewelacyjnie. Ewentualnie może jakiśLogitech G510.

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

BLACK WINDOW ma za duży skok klawiszy, A czemu Lycosa jest dość awaryjna , co w niej się psuje, a G510 nie pasuje ponieważ jak mam

ręcę na w,s,a,d'zie to lewa ręka by leżała na kalwiszach makro

 

Ludzie dość często narzekają na Lycose, ten dotykowy panel w prawym górnym rogu podobno dość szybko pada, podświetlenie też nie jest jakieś superowe. Klawisze są mało czytelne a przy wyłączonym to wogóle nic nie widać. :/ Tutaj to dobrze widać http://pclab.pl/art30581.html Ja mam czarną wdowe i jest świetna, skok klawiszy nie jest znowu taki duży, ale wyczuwalny. Jeszcze nie miałem klawiatury w której klawisze śmigały by tak płynnie 8) Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Ja jednak zostanę przy Lycosie. Jest to mimo wszystko wspaniała klawiatura. Dziś miałem okazję popykać na niej w sklepie. Skok klawiszy jest mały.

I jest miła w dotyku. A jak panel padnie to przecież jest gwarancja. I przecież nie zrobili by panelu który pada po 2 michach ;) Przecież to RAZER :)

Tylko wezmę normalną wersję bo bardziej mi się podoba niż mirror. A czy między nimi jest różnica po za połyskiem klawiszy ??

 

 

 

 

 

 

 

 

-------------------------------------------------------------

@ps. Co znaczy że klawiatura jest mechaniczna

Link to post
Share on other sites
  • 2 lata później...

BLACK WINDOW ma za duży skok klawiszy, A czemu Lycosa jest dość awaryjna , co w niej się psuje, a G510 nie pasuje ponieważ jak mam

ręcę na w,s,a,d'zie to lewa ręka by leżała na kalwiszach makro

 

Sam posiadam Lycosa od 4 lat więc mogę się o niej wypowiedzieć.

 

Na początek to awaryjny model, niedopracowany. Często jest tak, że jakiś klawisz przestaje nagle działać i trzeba wyjmować wtyczkę i wkładać ją z powrotem albo zachowuje się tak jakby cały czas był wciśnięty (Ile ja się nawściekałem gdy grałem areny w WoW). Po drugie samo podświetlenie klawiszy WASD działa bardzo słabo, na szczęście gdy włączymy podświetlanie całej klawiatury świecą normalnie. Musisz uważać na czystość dłoni, wystarczy, że się spocą i po dwóch, trzech, dwudziestu razach klawiatura zacznie się nieprzyjemnie lepić. Następna wada to nie zawsze działający port USB wbudowany w klawiaturę, który raz działa a raz nie, u mnie już w ogóle nie rozpoznaje urządzeń do niego podpiętych. I co najważniejsze to ŚCIERANIE się klawiszy, wrzucam Ci dwie fotki, żebyś mógł sobie obejrzeć jak to wygląda oraz cały zestaw z DeathAdder :)

 

Mimo tych wad dalej używam tej klawiatury, przyzwyczaiłem się, lubię tą klawiaturę, jest wygodna i czytelna za dnia i nocy.

 

Mam nadzieję, że wyczerpująco odpowiedziałem na Twoje pytania.

 

P.S. Zastanów się też nad Razer Deathstalker Essential, ale podświetlaną bo są tańsze modele niepodświetlane.

 

http://imageshack.us/a/img163/8879/4jtr.jpg
 
http://imageshack.us/a/img541/2021/xjz9.jpg
 
Super, dopiero zauważyłem, że to temat z przed 2 lat :hahaha:  
Edytowane przez deadlyblonde
Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...