Skocz do zawartości

Smartfon SAMSUNG Galaxy S 4


Recommended Posts

A niby jak e-sklepy są sprawdzone? Przecież na allegro też niewielkie firmy oferują swoje produkty, a kupującego chroni prawo. A jeżeli kupujesz u osób, które mają sporo negatywów (np. 15%) to jakby proszenie się o kłopoty. Swoją drogą, co za głupek nie reklamuje wadliwego towaru? Przecież ma się do tego pełne prawo. Druga sprawa to fakt, że wielu kupujących nie zna swoich praw, a to co wypisują w komentarzach jest conajmniej niepokojące.

 

Swoją drogą, u takiego niewielkiego przedsiębiorcy łatwiej coś wskórać niż w MM, które zastawi się tabunem prawników i ekspertów, którzy ci wmówią, że każda usterka produktu to twoja wina.

Chodzi mi o to że małe przedsiębiorstwa przekupują sąd a ten wtedy wmówi mi że, każda usterka produktu to wina kupującego czyli np. mnie.

Edytowane przez Malcolm2008
Link to post
Share on other sites

Witam

     Za nim przyjdzie smartfon chciałbym wiedzieć w jakiej sieci kupić kartę na doładowania tylko nie wiem czy w dobrym dziale piszę.

Era T-Mobile oraz Play to sieci które kradną najwięcej tak przynajmniej czytałem, nie wiem jak z Plus GSM, Heyah chyba jest z sieci T-Mobile, Orange, Mobilking a o NJU Mobile najmniej wiem. Teraz takie pytanie: w jakiej sieci najlepiej kupić kartę na doładowania ?

Kuba


Chyba musisz jeszcze raz edytować swój post, bo wyszedł jakiś bełkot :P

Tabalan dalej bełkot ?

Link to post
Share on other sites

Teraz jest lepiej, ale małe przedsiębiorstwa więcej stracą kasę na przekupstwo sądu niż na wymianę wadliwego produktu na nowy. Wo właśnie duże korporacje mają kasę na chmarę prawników i ekspertów, którzy ci wcisną każdy kit.

 

Swoją drogą, miałem T-Mobile i nie było żadnych problemów.

Link to post
Share on other sites

Co play kradnie? Ja osobiście mam play na kartę : rozmowy i smsy w sieci za darmo (najwięcej mam wychodzących do tej sieci), internet 1GB za 10pln na miesiąc i tyle. Dużo na 3G nie siedzę to mi styka :)

Salem może nie kradnie ale wystarczy wpisać w www.google.pl opinie o play, jedna z nich tak wygląda: http://opiniuj.pl/play-online.html#opinia-20139

Link to post
Share on other sites

Witam

     Jak wiecie kupiłem Smartfon Sony Xperia Z 1, ale nie przewidziałem tego że obsługuje kartę Micro SIM, sam mam zwykłą więc kupiłem kartę Micro SIM tyle że nie wiem jak przenieść kontakty z komórki: Nokia X2 do Xperia Z 1, czytam instrukcję obsługi i nic z tego nie rozumie ponieważ kontakty są zapisane na tel. kom. Nokia X 2, proszę Was nie odsyłajcie mnie do instrukcji obsługi (Nokia X2) bo ją zgubiłem a nie chciałbym ręcznie wpisywać kontaktów ponieważ mam ich za dużo:

1. Upewnij się, że oprogramowanie PC Companion zostało zainstalowane na komputerze.

2 Otwórz program PC Companion na komputerze , a następnie kliknij Contacts Setup i wykonuj instrukcje, aby przesłać kontakty.

P.S. Nawet boję się wyłączać komórki bo nie wiem czy później będzie można ją z powrotem włączyć i wpisać kod PIN, przez informację która jest napisana najwyżej ekranu czyli: "Nie działa", więc dziś w nocy będę musiał mieć włączoną komórkę.  

Proszę Was o Pomoc w rozwiązaniu tego problemu

I teraz muszę napisać:

Z góry dziękuję Wam za Pomoc i Serdecznie Pozdrawiam, proszę pomóżcie mi z tym problemem a dla mnie arcy trudnym problemem, nie będę pisał dla czego ponieważ mam swoje powody.

Kuba 

 


Witajce

    Temat kontaktów zażegnany więc przepraszam za mojego ostatniego posta.

Kuba

Edytowane przez Malcolm2008
Link to post
Share on other sites

Witam

     Dziękuję Wam Wszystkim przy wyborze smartfona, temat uważam za zamknięty.

Teraz trochę dla tych którzy nie boja się pająków, Terrarystka: http://www.youtube.com/watch?v=CyI9Imb7uYM

sam miałem dawno temu ptasznika biało kolanowego 


Witam

      Piszę do użytkowników Smartfona Sony Xperia Z 1, mam problem z dzwonkiem którym chciałbym ustawić swoją mp3ke za miast zwykłego dzwonka tylko nie wiem w jakim folderze (a wszystkich folderów w Xperia Z 1 jest dużo) ją umieścić żeby smartfon ją wykrył, a w instrukcji obsługi nie doczytałem się jaki folder dokładnie ma to być dla tego proszę Was o pomoc.

Kuba

Edytowane przez Malcolm2008
Link to post
Share on other sites

Witam

     Dziękuję Wam za to jak pomyśle sobie że kupowałbym Xperia Z 1 bez umowy w T-Mobile za ponad 3000 zł netto to przecież rozbój w biały dzień.

     Teraz ponieważ telefon komórkowy mam na abonament wiem że przysługuje mi bezpłatna usługa: Informacje lokalne przykład: "Nowy Sącz - Nawojowska", a że ze smartfonem mam pierwszy raz do czynienia nie znalazłem takiej usługi, pytanie dla Was pewnie banalne: gdzie znajdę ją i uruchomię ?

Kuba 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...