Skocz do zawartości

orlean

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez orlean

 1. Zasilacz podłaczony do HUBA, malina podłaczona USB do huba (do zasilania) i dysk podłaczony do huba.
 2. 1. Micro SD/SDHC 2. Możesz zasilać z aktywnego huba jak jest dobry, mam hub z zasilaczem 2A i bez problemu zasila malinke (pierwszy model B) i dysk twardy.
 3. 1. Każdy internet mobiliny "bez limitu" będzie zwalniać po ściągnięciu 100GB w miesiącu. Wszyscy operatorzy maja taki kruczek w umowach "no limit". 2. Jak masz neo w domu to jak umowa na mobilny będzie na tą sama osobę co neo wejdzie rabat orange open zależny od ilości usług. 15-25zl taniej wyjdzie. 3. Najlepiej sprawdz jaki zasieg masz w okolicy. 4. Czyste oferty na internet z Play nie maja roamingu wewnętrznego, co oznacza ze jak masz samą usługę danych bez głosowej to nie wskoczysz na nadajniki tmob/orange/plus. Trzeba o tym pamiętać i nie dać się skusić niższym cena.
 4. orlean

  Darmowe konto bankowe

  Od tego jest BFG. Tutaj pełna lista banków objętych ochrona BFG https://www.bfg.pl/banki-objete-gwarancjami I jak widać SMART jest na niej. FM Bank PBP SA (w tym: BIZ Bank, Bank SMART)BFG gwarantuje wypłatę środków do wysokości 100 000 EUR w 100%, tj. 414 520.00 PLN Liczone w/g aktualnego kursu. A taki PlusBank to rebrandowany InvestBank. A co do pytania jak masz minimalnie jedna wpłate (kwota dowolna) z tytułu umowy o prace(niewazny typ) stypendium czy jakieś swiadczenie to opłat w aliore by sie nadało. Jak nie to Smart.
 5. Jak myślisz o M8 to weź pod uwagę E8. Bebechy takie same, wyświetlacz taki sam. Jedyne różnice to brak portu IR , inna kamera i obudowa z kompozytu a nie aluminium.
 6. Jak wyżej jeżeli chcesz LG to weź G2. A co do HTC E8, posiadam zadowolony. Działa szybko, bardzo fajne głośniki, muzyka ze słuchawek zdecydowanie lepsza niż z większości telefonów. Mega wodotrysków nie posiada ale tak naprawdę nie ma się do czego przyczepić.
 7. Z Volumio się nie bawiłem, ale XBMC konfiguracja banalna. http://www.raspbmc.com/download/ ściągasz instalator, karta SD do czytnika i zgrywamy. Potem podłączamy wszystko pod raspi (dongle wifi, karta, hdmi, zasilacz) najlepiej kupić pewny dongle wifi lista jest na http://elinux.org/RPi_USB_Wi-Fi_Adapters Można na chwile podłączyć monitor po HDMI i klawiature, i wszystko ustawić na GUI. U mnie to na stałe działa z TV. Można tez po SSH i edytować config. Co do sterowania to masz web interferance http://choorucode.files.wordpress.com/2012/08/20120809-raspbmc-browser.png dobry pi
 8. Jeżeli miało by to być tylko do muzyki to http://volumio.org/ + raspberry pi może być nawet model A za 120zł do tego karta SD + zasilacz + dongle do wifi na USB. Powinno dać sie zmieścić poniżej 200zł. Ja na swoim Pi mam zainstalowane raspbmc i działa jako pełne media center, i problemów z FLAC nie doświadczyłem. Tylko że to model B.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...