Skocz do zawartości

Synergia

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  4753
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Posty dodane przez Synergia

 1. Mam wrażnie, że przy okazji tego posta, piana pociekła.

   

  Jak juz wchodzimy w teorie spiskowe. Sikorski to Pisowiec. Giertych narodowiec. Nisiołowski to katol.

   

  bleh.

   

  E: down

   

  jak dla mnie możesz się w ogóle nie prostować i chodzić zgięty skoro lubisz.

 2. Wyznanie napisane przez zrozpaczonego człowieka. Znalezione w internecie... uwaga Wulg

   

  Stało się coś strasznego (╯︵╰,) Rozwodzę się z żoną, z żoną, którą kochałem ponad życie(╯︵╰,) Najgorsze, że mamy dwójkę małych dzieci.. Spotkało mnie coś, czego nigdy w najgorszych snach nie śniłem, coś czego w najgorszych anonimowych nie wyczytałem(╯︵╰,) Jestem załamany i ro******y od środka( ͡° ʖ̯ ͡°) Dziś wróciłem wcześniej z pracy bo dzieci odebrał dziadek, mój ojciec z przedszkola i wziął na obiad i do kina. Jak tylko otworzyłem drzwi do domu, poczułem, że coś nie gra. Facet od razu wyczuje obcy zapach, zwłaszcza, kiedy unosi się już od progu drzwi i wbija w nozdrza... Ponadto słyszałem już od holu niepokojące dźwięki, żona nawet nie zdawała sobie sprawy, że wszedłem do domu, taka była tym wciągnięta i oderwana od otoczenia(╯︵╰,)(╯︵╰,) ja pi*****e, nawet nie wiecie jakie to ch****e uczucie...Zebrałem w sobie resztki godności i zdecydowanym krokiem wszedłem do kuchni- tak do pi********j kuchni , którą razem urządzaliśmy i w której jedliśmy wspólne obiady(╥﹏╥) i choć pragnąłem tego z całego serca- nie myliłem się.

  .

  Na stole, przy którym jadają moje dzieci leżał on(╯︵╰,) sernik z rodzynkami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  Żona robi próbę wypieków przed świętami, prawnik umówiony na jutro.

   

  • Popieram 1
 3.  

  This command can only be used several times, so you can’t indefinitely extend the trial. The number of time it can be used depends on the “rearm count,” which you can view using the slmgr.vbs /dlv command. It seems different on different versions of Windows–it was three times on Windows 7, and it seems to be five times on Windows Server 2008 R2

   

  Tak tak, ale mam cały czas tę samą instalke, której używam awaryjnie

   

  Kiedyś reset na niej robił 30 dni a ( chyba z 1rok albo i 2  temu używałem jak mi dysk padł)

   

  Teraz postawiłem winde awaryjnie i leciałtimebomb 30 dniowy a REARM dorzucił jedynie 3 dni a nie 30 jak zawsze. Instalka ta sama ( wszak nowych juz z serwów MS nie da sięściągnąć chyba) więc jakim cudem timebomb uległ zmianie?

   

  W My Computeer pokazuje mi, że zostało 2 dni ( został mi tylko 1 rearm) a jak wpisałęm komende, którą podrzuciłeś to wyświetla, że pozostało czasu 28 dni. Dziwne....

  Wcześniej robiłem rearma bo już okres 30 dniowy minął. Nie zauważyłęm, że zarzuciło tylko na 3 dni. Zgasło. Wyłączyło się AERO i wtyczki itd itd więc jak teraz zrobiłem rearma 3 dniowego to za 2 dni znowu mi wywali te opcje. Zatem o co chodzi z tymi 28 dniami skoro system w my computer pokazuje 2 i to do tych 2 się stosuje?

   

  Ech, testuje dysk SSD i nie chce mi sie od nowa Windy stawiać. OMG :/

  http://files.tinypic.pl/i/00845/lz9z0ytyho21.png

  ???

 4. 1.12.2016

  last post z 2 listopada. PAre dni pomuliło i potem znowu działało dobrze ażdo wczoraj. Wczoraj znowu zaczeło tak przymulać. Klikam nową karte w FF to powoli się ona rozwija na pasku kart. Klikam w jakiś przycisk menu typu ulubione. pobrane i też powoli się rozwija.

   

  Doprowadza to do szału. Mulenie daje sięwyczuć w każdym aspekcjie softu. W tym w okienkach czy choćby na YT przy klikaniu w funkcje czy nawet odtwarzaniu.

   

  Kompletnie nie mam pomysłu co to za syf i dlaczego tak się dzieje, tym bardziej, ze to wszystko na Dysku SSD jest, gdzie na normalnym dysku nie ( stary złom) nie było takich problemów.

 5. Witam. Postawiłem awaryjnie na moment Win7 i po 30 dniach chciałem użyć komendy w wierszu poleceń ( admin) :  slmgr -rearmby zresetować licznik do kolenych 30 dni. Niestety licznik przekręcił sięo 3 dni a nie o 30.

   

  Instalke te mam od 2 lat na oko z serwów MS i kiedyś dawno temu jak potrzebowałem na krótki okres postawićsystem i resetnąc to mi działało te 30 dni. Dawno co prawda nie potrzebowałem tego myku, no ale instalka ta sama co przed laty więc czemu nagle timebomb przekręca się o 3 dni a nie o 30? Przecież domyślnie powinno być tak samo.


  .

 6. http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_PiZZ7ARYUH2KY2qxlxcoOjUhDgpDKWdw.jpg


  http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_E4t40J6UIuimg3ThVDAifZSmq5FU24ut.jpg

   

  http://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2016/11/080d930194da32b3c9b34c30af17a12a_mobile2.jpg

  • Popieram 3
×
×
 • Dodaj nową pozycję...