Skocz do zawartości

marko22

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  841
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez marko22

 1. I takimi są. Mi chodzi tylko o ogólniki.
 2. I to wina facetów, że takich przyciągasz? Może warto spojrzeć na siebie? My z Czarną mieliśmy już dyskusję na ten temat prywatnie. Ja znam jej zdanie. Ona moje. Tylko powiedziałem Ci - nie oceniaj i nie wieszaj psów na kimś, kogo nie znasz. Bo nikt nie ma prawa kogokolwiek oceniać. Każdy żyje, jak mu pasuje. A odpowiedzi na pytanie - co wg Ciebie oznacza wierność - nie otrzymałem. Więc? Żyć wg 10 przykazań?
 3. Jak dopasujesz złącze i otwory montażowe, to próbuj. A zamiast tak kombinować, nie lepiej już zostać z zewnętrzną? Na pewno ma lepsze parametry, niż wbudowana.
 4. A napiłby się wódki.... Oj napił I schabowszczaka by wciągnął z kartofelkami... Już nie mówię o torcie... Może być kinder niespodzianka
 5. Spróbuj użyć tego programu (wyszukuje sterowniki) - https://sdi-tool.org/download/ Ściągnij wersję Lite. Jeśli nie znajdzie, to wątpię, żebyś to odpalił. Skoro win10 nie ma w sobie już odpowiedniego sterownika. Tutaj masz jeszczę stronkę ze sterownikami do tego lapka, niby pod 10 są, ale ściągnąłem, przejrzałem infa i nawet tego identyfikatora nie widzę. Nie wiem. Próbuj. https://www.driverscape.com/manufacturers/compal/laptops-desktops/nblb2/5000
 6. W żadnym wypadku karty z gotowym blokiem......jak sam spier....niczę, to wiem, do kogo mieć pretensje. Ten blok nadaje się tylko na śmietnik. I w takim stanie przenigdy bym nie odebrał jej z serwisu. Niech dają nową, albo odpowiednik, jak już nie produkują. Albo zwrot kasy.
 7. Tutaj może coś znajdziesz - http://m571.com/m571/
 8. Nie nie nie....te Visty już tu ktoś gdzieś "reklamował" Ale dzięki
 9. Pastę najlepiej kupić oddzielnie. A ogólnie powinna być w zestawie z radiatorem. Dźwiękowej i sieciowej nie kupuje się. Wszystko jest na płycie. Ale jak ktoś ma duszę melomana, to może sobie zainwestować w porządną zewnętrzną.
 10. Już nie chciałem Cie dobijać Cholera....chyba sprzedam komputer i kota kupię
 11. Temu to dobrze.....parówki żre, wódą zapija i jeszcze w pościeli śpi
 12. Masz napęd w tym kompie? Po co się bawić w płyty, jak pen usb jest o wiele lepszym rozwiązaniem? I szybszym. Sprawdź najpierw instalację z drugim dyskiem. Później można kombinować dalej, jak nie pójdzie.
 13. Tu chodzi tylko o sprawdzenie. Jeśli pójdzie na SATA, to i na m.2 musi. Pytanie tylko, dlaczego nie chce. Jeśli na SATA zainstalujesz normalnie, to problemu bym szukał właśnie w dysku m.2. Jeśli będziesz miał to samo, to szukaj winy w penie i obrazie. Może błędnie ściągnięty. Warto użyć kreatora tworzenia iso, zamiast ściągać cały obraz. No tak....tylko że kreator jest pod windows Więc pozostaje inny komp. Oczywiście CSM masz wyłączone w biosie?
 14. Tak. Właśnie domyślne ustawienia. To cóż mam Ci poradzić. Jeśli pen z obrazem jest ok, to problemu bym szukał w dysku, na którym chcesz instalować. Spróbuj instalacji na SATA. Tym, co odpiąłeś. A wyjmij M.2. Jak to już nie pójdzie, to nie wiem, co jest grane.
 15. Te 3 partycje są ok. To wynik pracy instalatora. Resetowałeś bios?
 16. Nie cytuj bezpośrednio pod wiadomością. Zobacz - tutaj widać Dysk 0 - to jest jeden jak myślę, a Dysk 1 to drugi, gdzie chcesz zainstalować system. Nie wiem, co robisz i jak, ale jak już widoczna jest taka sytuacja w trakcie instalacji, to klikasz każdą z partycji na Dysk 1 i na dole - USUŃ. Zostaje Ci wtedy czysty dysk. I ten zaznaczasz do instalacji. System sam sobie podzieli na odpowiednie partycje, które są mu potrzebne do prawidłowego działania. I odłącz Dysk 0. Później mogą się zrobić problemy, bo instalator może sobie wrzucić pliki bootowania na niego. A reszta będzie na dru
 17. To zerknij jeszcze jak możesz tutaj do alternate - https://www.alternate.be/listing.xhtml?n=1484585063808&s=price_asc i co jest warte w całości. Cenowo na zachodzie wypada większość rzeczy taniej niż u nas.
 18. marko22

  Poszukuję żony :(

  @joker5513 tylko żartujemy @majster klepka...mam kandydatkę
 19. No to może jeszcze Tetris chociaż..... Albo w butelkę
 20. Jaka korzyść z zakupu MSI Z590? Z 3080 też są gotowce dostępne? Jakoś zawsze wolałem samemu klocki składać.... I serio są tańsze niż sumarycznie każda część kupiona z osobna? Nie wiem. Pytam, bo nigdy gotowych nie kupowałem. Dziękuję @kajtek.
 21. Oj tam @Succubus.... Jeszcze 2 razy złapiesz se za cycka....
 22. Problem albo z nośnikiem, albo z obrazem systemu. Odłącz wszystkie inne dyski na czas instalacji. Bo widzę, że masz jeszcze inny. Nie wiem. Nie mam Mac OS. Może gdzieś jest błąd w tamtej metodzie. Sprawdź może to : Gość dużo gada i gdzieś w połowie pokazuje, co robić. A jak nie, to szukaj kompa z Win. I czemu Ty instalujesz to już na wydzielonej partycji? Usuń wszystkie z tego dysku 1 i wskaż cały dysk do instalacji. Odłącz tylko inne, które masz....
 23. marko22

  Poszukuję żony :(

  Przepraszam..... A na filmach popularnonaukowych widziałem, że czynność samogwałtu jest realizowana również lewą. Mniejszość
×
×
 • Dodaj nową pozycję...