Skocz do zawartości

Snack3rS7PL

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralny

O Snack3rS7PL

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Faktycznie, masz rację, coś musiałem przeoczyć(najpewniej ironię...), muszę być na drugi raz czujniejszy. Tak się jednak teraz zastanawiam, jest powiedziane, że ma znaleźć liczbę z największą cyfrą większą od średniej, ale nie, że musi ją znaleźć koniecznie.
 2. Przepraszam, ale z tego co mi wiadomo to cyfra to pojedynczy znak graficzny i jest ich tylko 10 - 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9 w systemie dziesiątkowym, dzięki czemu ten system zawdzięcza swoją nazwę.
 3. Oczywiście, że nic się wtedy nie dzieje. Ja np. mam taki problem, że mam za duże obciążenie na jednej linii i przez to przy jednoczesnym uruchomieniu np. piekarnika lub zmywarki i mikrofali wywala cały korek, który odpowiada też za zasilanie komputera i jak do tej pory nic złego się nie wydarzyło. A jak myślisz? Można by było dopuścić taki sprzęt do sprzedaży, skoro normalnym jest, że zdarzają się awarie w zasilaniu?
 4. Snack3rS7PL

  strona o grze

  Ahhh...te dylematy mentalnego niewolnika
 5. Podpowiedź: myśl kreatywnie
 6. Ten biały kolor to chyba dla tej kobiety najistotniejsza cecha
 7. Jeśli mogę coś powiedzieć od siebie, to nie radziłbym wybierać procesorów niskonapięciowych, nie mają startu do pełnych 4 rdzeni zwykłego i7, a taka moc może się podczas kompilacji przydać.
 8. Nie ma za co : ))) Wyśmiany? Bez przesady, po to jest forum dyskusyjne, by służyć pomocą mniej doświadczonym. Trzymam mocno kciuki za powodzenie projektu i pozdrawiam : ) Mógłbyś też się pochwalić tym co udało Ci się sklecić : )
 9. Hmm...czyli gra, która nie musi być ukończona, rozumiem, że nie musi być dopracowana, lecz musi być działająca. Jeśli chodzi o te 3 miesiące to naukę języka masz pewną rezerwę, jednakże znajomość języka programowania, nauka programowania a programowanie w tym języku to aż 3 różne rzeczy, myślę, że powinieneś pomyśleć o jakimś programie do składania gier z gotowych elementów tak jak Ci kolega radzi, gdyż nie mając zielonego pojęcia o programowaniu, może Ci być ciężko sklecić cokolwiek sensownego(co nie oznacza oczywiście, że jest to nieosiągalne) i że biorąc pod uwagę czas jaki możesz poświ
 10. To jest bardzo ciekawe co piszesz. Mówisz, że piszesz pracę magisterską, którą będzie gra komputerowa, a nie masz pojęcia co to programowanie, a mogę zapytać jaki kierunek studiujesz? Domyślam się, że grafikę komputerową, ale chciałbym się upewnić. Tylko czy taka forma pracy to, aby nie za wiele? Jaki czas Ci pozostał do oddania pracy? 2 lata? 3? Będąc szczerym, nie można stworzyć własnej gry komputerowej w Unity bez umiejętności programowania, jeśli jesteś bystry to możesz się oczywiście tego nauczyć, tylko pytanie ile zamierzasz poświęcać godzin w tygodniu na naukę, wszystko zależy od te
 11. Zdaje się, że coś takiego funkcjonuje w Linuxie np. w Ubuntu pod nazwą: Snap, a w GNOME: flatpak. Może czas już nadszedł przesiadki?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...