Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Biskit

Rejestracja: 18 gru 2013
OFFLINE Ostatnio: dziś, 02:28
*****

Moje posty

W temacie: Co ostatnio kupiliście?

28 styczeń 2019 - 22:26

Darmowy "zakup" od EVGA...

IvFbMcF.jpg

...i coś do picia.
0mC05pH.jpg


W temacie: Co ostatnio kupiliście?

17 styczeń 2019 - 22:15

Niedawno doszła myszka, trochę jej poużywałem, żebym mógł od razu napisać jakąś pierwszą, krótką opinię, która jest w spoilerze niżej.

HcfpjQE.jpg

MX2O7iv.jpg

Spoiler

 

Przy okazji płyn do czyszczenia monitorów i ew. smartfona.
Fle0IEl.jpg


W temacie: Co ostatnio kupiliście?

08 styczeń 2019 - 01:33

@Biskit, Ta podstawka Cię nie denerwuje? Monitor ma VESA 100x100 więc jakieś ramię można kupić... (tylko trzeba na wagę monitora uważać, bo ciężki jest, więc nie każde ramię utrzyma)

Mniej niż się spodziewałem. Wiem, że ma vesa, (ale dzięki) i zastanawiałem się nad zakupem ramienia wcześniej, i prawdopodobnie tak zrobię, ale jak szybko to pokaże właśnie to, na ile będzie mnie denerwowała. Najrozsądniejsze wydaje się to amazona, jest to chyba rebrand któregoś ergotrona i można na nim zawiesić max. ~11,3 kg, a ten monitor nawet razem ze swoją podstawką waży niewiele więcej.

 

A ja tymczasem postradałem kompletnie rozum i zamówiłem myszkę za ponad 1k zł, i to tylko z czystej ciekawości... (No dobrze, nie do końca - w promocji za ~760 zł).

 

FJZQacM.png
SwiftpointZ-open-cas.jpg


W temacie: Co ostatnio kupiliście?

05 styczeń 2019 - 23:14

Wczoraj doszedł monitor i reszta, przy okazji wcześniejsza 2080, ale dopiero niedawno miałem czas się tym zająć.

Spory kawałek karty, zajął trochę pustki w Evolvie, ale tylko trochę. Monitor zresztą też, zwłaszcza przy przesiadce z 24", wydaje się ogromny. Co prawda bałem się trochę jego rozmiaru, ale po chwili używania mam wrażenie, że bym go nie zamienił na mniejszy. O dziwo blb nie jest jakiś tragiczny - minimalne różnice występują właściwie tylko w rogach - oba u dołu są odrobinę jaśniejsze, a u góry minimalnie ciemniejsze. Przy "normalnym" używaniu właściwie niewidoczne.

kNUhOEZ.jpg

n9v2tUv.jpg

KAJ11G0.jpg

Spoiler


W temacie: AMD Ryzen 2400G 80 Stopni?

05 styczeń 2019 - 05:33

HWMonitor lub HWiNFO do sprawdzenia obrotów pod obciążeniem. Może być źle zamontowane chłodzenie, albo np. źle nałożona pasta. Chłodzenie zapewne boxowe? Poza tym możesz napisać też jaka obudowa i ew. gdzie ona stoi.