Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Pan Kierownik

Rejestracja: 03 sie 2013
OFFLINE Ostatnio: wczoraj, 17:42
-----

Moje posty

W temacie: Chcę zrobić WC do Aorus 1080ti

20 październik 2018 - 07:32

Złączki i sztywne rurki Barrow mają świetną jakość, węże już niekoniecznie. W moim projekcie węże bardzo szybko stały się matowe i nieprzezroczyste a używam wody demineralizowanej + biocide extreme.

W temacie: Custom LC R7 1800X + 1080Ti

11 październik 2018 - 15:02

PMMA są super jeśli budujesz układ oparty na prostych rurkach a zgięcia na złączkach. Wyginanie ich w wysokiej temperaturze idzie bardzo topornie i bardzo łatwo rurkę zniszczyć. Zaletą PMMA jest krystaliczna przezroczystość.


W temacie: Thermaltake Tower 900

01 październik 2018 - 21:15

Hmmm... Może coś takiego? https://www.primochi...e-unique-visual Co prawda mam mieszane uczucia co to osadu który taki płyn może pozostawić lecz może ktoś już używał i wie czy faktycznie tak jest. Niemniej wygląda nieziemsko <3

 

Ładne. Obawiam się że to będzie jak z Mayhems Aurora. Dwa tygodnie i wszystko zalepione.

 


Najprostsze (i bez kosztów)  co przychodzi mi do głowy do wylanie trochę cieczy tak aby rurka wlotowa była powyżej poziomu cieczy w rezerwuarach, będzie widać jak się przelewa. Może coś w tą stronę? Nie ma takich dodatków do rezerwuaru, które zrobią jakieś efektowne fontanny? :-)


W temacie: Thermaltake Tower 900

01 październik 2018 - 19:54

Minęło trochę czasu, pobawiłem się ustawieniami pomp i wentylatorów. Okazało się że takie same wyniki temperatur można uzyskać ustawiając pompy na prędkość "1" (minimum) a tylne wentylatory wyciągające powietrze z obudowy na 400obr. Panel NZXT zastąpiłem Alphacool Heatmaster 2.

 

Chciałbym teraz dokonać modyfikacji projektu i liczę na wasze podpowiedzi.

Całość jest bardzo statyczna, brakuje mi widocznego wskaźnika przepływu cieczy w układzie. Są co prawda małe wskaźniki obok rezerwuarów ale słabo widoczne, w dodatku nawet przy minimalnej prędkości pracy pomp ich łopatki obracają się bardzo szybko. Chciałbym dodać coś związanego z przepływem co ożywi projekt. Może coś do rezerwuaru da się wcisnąć co będzie obracać się pod wpływem przepływu? Podpowiedzcie coś.


W temacie: [Sprzedam][Chłodzenie powietrzem] Noctua NH-D14

29 wrzesień 2018 - 18:37

ŁaŁ, miałeś wszystkie chłodzenia powietrzne w domu i sprawdziłeś ich wydajność w identycznych warunkach co pozwoliło wysnuć Tobie taki wniosek ?


Tak.