Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

DyndaS

Rejestracja: 24 maj 2011
OFFLINE Ostatnio: dziś, 15:55
***--

Moje posty

W temacie: Niedrogi układ dźwiękowy pod PS4

dziś, 12:36

Korzystam, głównie z głośników to raz. Dwa, gniazdo w padzie jest kiepskiej jakości. Trzy, jest to niewygodne. Cztery, drenuje baterię pada.

Już lepiej w takim przypadku podpiąć pod wyjście słuchawkowe w monitorze, które też jest kiepskiej jakości, ale przynajmniej jako tako wygodne.

Gdyby mnie ta jakość i rozwiązanie zadowalało to bym się przecież nie pytał.

 

Nawet niedrogi dac jak np. ten creative g1, to po prostu imo przepaść, ale niestety nie znalazłem używek w ogarniętej cenie.

 

Jeśli mowa o dac do 1k, to głównym problemem jest dla mnie brak wejścia mikrofonowego w własnie takim aune s1x  jak i większości innych dac. Niby nie korzystam często, ale jak trzeba, to tak jest dużo wygodniej, a mi zależy też na wygodzie użytkowania, stąd od kilku lat się kiszę na prodigy cube.

 

 

Tak czy inaczej.... kupiony pozwrotowiec Creative Sound Blaster X G5 za 285 zeta. Nie wymaga to też zewnętrznego zasilania, a lata po usb oraz opticalu.


W temacie: Niedrogi układ dźwiękowy pod PS4

dziś, 11:12

No tak, ale to już kwota 200 zł, a ja potrzebuję czegoś tylko do PS4 co służy mi tylko do exów. Do tego jest to jasne źródło co raczej średnio się zgra z moimi słuchawkami podobnie jak audiotrak. Ciężko też chyba nawet w tym budżecie znaleźć jakiekolwiek ciepłe źródło. Kolejna sprawa, to wymaga to dodatkowego zewnętrznego zasilania. Czy jakoś przez usb też się da?

 

Na upartego mogę wpiąć w gniazdo słuchawkowe w monitorze, ale ono jest bardzo słabej jakości. Kiedyś tak robiłem przy PS4 slim.

 

Wydam 200 zeta na coś czego będę używał przez dajmy na to 2 miesiące i rzucę w kąt, albo pójdzie do żyda. Przy PC tego używał nie będę. Używek do kupienia też nie widzę.

 

 

Normalnie to i tak siedzę na prodigy cube przy PC.

 

 

Edit.

Kiedyś kupiłem Creative sound blasterx g5 z myślą o PC i konsoli, ale jakość wejścia mikrofonowego mnie mocno zniesmaczyła i zostałem przy prodigy cube.

 

Ogólnie to pod PS4 wystarczy mi coś co po prostu da przyzwoitą jakość dżwięku.

 

Edit. 2


Chyba, że zaszaleć z czymś pod 1k co by też zastąpiło prodigy cube, ale problem jest przeważnie taki, że jest brak wejścia mikro lub np. w takim Creative G5 jest ono kiepskiej jakości.

 

 

Taka mnie jeszcze przeszła refleksja, że podłączając D03K pod optyczne konsoli, chyba nie będę miał sterowania głośnością co w sumie będzie lipą.

 

 

Edit.

 

Szkoda, że nikt nie chciał pomóc. Wylicytowałem pozwrotowca Creative Sound Blaster X G5 za 285 zł. Będzie to też działać po usb.

 

 

Tak czy inaczej... dzięki za propozycję cooger.


W temacie: [MULTI] Fallout - seria

06 grudzień 2018 - 15:57

Za tą grę to jeszcze powinni dopłacać ludziom xD


W temacie: Okazje cenowe

05 grudzień 2018 - 11:32

Thrustmaster T150FFB w gorącym strzale za 599 zł. Jak ktoś szuka dobrej niedrogiej kierownicy, to zdecydowanie warta rozważenia oferta.

 

https://www.x-kom.pl...cy_strzal/16536


W temacie: [MULTI] Fallout - seria

26 listopad 2018 - 18:25

Raczej nie te jelenie co kupiły pre-ordera. Chociaż oni i tak lubią być dymani bez mydła więc... :P