Skocz do zawartości

[MULTI] Lords of the Fallen


Recommended Posts

No i jest obiecany zwiastun

 

2 godziny temu, ODIN85 napisał:

Ta pewność siebie ich zgubi. To nie jest jakaś znana marka żeby tyle śpiewać. Do tego wydawanie tego w tym okresie jest strzałem w kolano.

Nie chcę krakać ale żeby się nie skończyło czasami jak z poprzedniczką że po paru miesiącach wylądowała na półce w biedrze za kilkadziesiąt zeta... Sam gameplay nie porywa ale zobaczymy jak pokażą więcej....

Link to post
Share on other sites

Ja już się skusiłem :D W MM jest wersja Deluxe za 188zł z groszami więc niemalże połowę taniej niż sugerowali :P i blisko 100zł taniej niż na steam :->

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/gra-pc-lords-of-the-fallen-edycja-deluxe

 

Nie wiem jak teraz ale jak brałem to była opcja odbioru w sklepie i zapłaty przy odbiorze także w razie czego można zrezygnować :P

 

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Już jest trochę lepiej bo zmiana na mix :D Ale i tak kolejna gierka od Ci Games która zalicza na premierę wtopę. Widać nie potrafią robić porządnych gier na premierę, niech wezmą przykład z twórców Lies of P. Debiut i od samego początku nie bali się o swoją grę, wiedzieli z czym idą do ludzi. 

Może jutro sprawdzę Lordsy bo dzisiaj mi się już nie chciało instalować. Swoją drogą pudełko jak na wersję deluxe to bida z nędzą. Kawałek plastiku z karteczką z kodem na steama w środku... Dobrze że cena była spoko bo jakieś 50zł mniej niż standardowo. Zaś na konsolach te 330zł to srogie przegięcie jak za taką grę i to w takim stanie....

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...