Skocz do zawartości

[MULTI] Lords of the Fallen


Recommended Posts

Wyszła nowa łatka do Lordsów, ponad 363MB, oby poprawiła optymalizację ;)


Nowa łatka praktycznie nic nie zmieniła, fakt trzyma teraz mniej więcej stały fps ale crashe dalej są. Normalnie brak sił, 4 raz podchodzę do Czempiona i jak juz mam zadać dwa końcowe uderzenia następuje wysyp gry do pulpitu  :[  :[  :[


Przeszedł ktoś całą grę? Mam dwa pytania, jak się otwiera te zapieczętowane skrzynie, chodzi mi o te czerwone pieczęcie.? I drugie pytanie, ten gościu co zbiera ludzkie czaszki on znika po zabiciu Protektora? Mam do oddania jakieś 27 sztuk a typka nie ma xD

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kojarzy ktoś ile jest do zdobycia okruchów punktów zaklęć? Wymaxowałem już prawie zaklęcia a tu dalej te okruchy wypadają... podejrzewam że zmarnowałem trochę expa na pkt zaklęć :P Można to później jakoś przerobić, jak już wymaxuje zaklęcia a będę miał wolne punkty ?

Link to post
Share on other sites
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Gop na dobre zwolniony z CI Games a przyszłość LotF2 pod dużym znakiem zapytania. Pewnie po niewypale jakim okazała się trzecia część Snipera studio ledwo ciągnie.

https://gexe.pl/lords-of-the-fallen-2/newsy/12827,gop-znow-poza-ci-ale-tym-razem-na-dobre

https://www.cdaction.pl/news-50474/tomasz-gop-zwolniony-z-ci-games.html


Oddaliby to w ręce Deck13, po The Surge jestem pewien że otrzymalibyśmy grę jeszcze lepszą niż jedynka ;) Ta ekipa ma świetne pomysły i wiedzą co robią ;)

Link to post
Share on other sites
  • 5 lat później...
  • 1 miesiąc temu...

CI Games podało podobno oficjalną i ostateczną datę premiery która została ustalona na 13 października 2023r.  Ponadto zostały podane również ceny poszczególnych wydań i te raczej nie należą do atrakcyjnych xD

Cytat

 

Zarząd spółki Cl Games SE z siedzibą w Warszawie („Spółka”), informuje o podjęciu w dniu dzisiejszym decyzji o ustaleniu warunków globalnej premiery gry „Lords of the Fallen” („LOTF”).
Zarząd Spółki informuje, że gra LOTF będzie dostępna w wersji na PC oraz platformę PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Gra LOTF dostępna będzie w trzech wersjach Standard, Deluxe oraz Kolekcjonerskiej oraz ustalono następujące ceny za każdą z wersji:
a) Standard – $69.99/€69.99;
b) Deluxe - $79.99/€79.99;
c) Kolekcjonerska - $249.99/€229.99;

Zarząd podjął decyzję, o ustaleniu daty premiery gry LOTF na dzień 13 października 2023 r.

 

 

Dzisiaj o godzinie 15 ma zostać zaprezentowany zwiastun z fragmentami rozgrywki. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...