Skocz do zawartości

[OGÓLNY] Na co czekacie w 2022?


Recommended Posts

I Ty byłeś na takim pokazie, grałeś, widziałeś i mierzyłeś fps :]

 

A oni dokonają w 1,5 tygodnia CUDU :] - to już zamierzona maksymalna ironia z mojej strony oczywiście.

 

Co wyciekła ? Tak się mówi, że "wyciekła". Przecież sprzedawcy, hurtownie, dystrybutorzy, recenzenci, dostają swoje kopie, na długo przed premierą. Pirackie wersje gier na konsole, zawsze pojawiają się w sieci tydzień, dwa, przed premierą sklepową więc nie mam najmniejszej wątpliwości, że miałem do czynienia z finalną wersją produktu.

 

Patrząc na to jak była s*******ona pod tym względem jedynka, wcale mnie nie zdziwił zbytnio stan dwójki.

Na PC powinno wyglądać to o wiele lepiej :D

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie z tych gier, o których wiadomo, że powinny wyjść w tym roku:
 

  • Bioshock Infinite
  • Trials Evolution: Gold Edition
  • Wasteland 2 (mam nadzieję, że nie przesuną na 2014)
  • Remember Me (wygląda ciekawie)
  • Carmageddon: Reincarnation (tutaj też mam nadzieję, że nie przesuną premiery)
  • Metro: Last Light
  • Shadowrun Returns
  • Nekro (ciekawie się zapowiada)
Link to post
Share on other sites

No nasz Sniper będzie miał mocną konkurencję. Crysis, Tomb Raider, niedługo Bioschock :D Dzieje się oj dzieje :P

 

Effendi, masz możliwość zrobienia screenów z tej wersji konsolowej Snipera?

Link to post
Share on other sites

Marzec - Bioshock: Infinite

Kwiecień - Star Trek

Maj - Metro: Last Light

Czerwiec - Remember Me

Lipiec - Deadfall Adventures

Sierpień - Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist

Wrzesień - nic nie wiadomo

Październik - Assassin's Creed IV: Black Flag

Listopad i Grudzień - jeszcze nie wiadomo

 

To tak ogólnie, jeszcze mogą zostać zapowiedziane inne tytuły, więc coś może jeszcze dojdzie.

Link to post
Share on other sites

ja czekam na metro last light, i na jakieś wieści odnośnie S.T.A.L.K.E.R 2, czuję niedobory post apokalipsy, oraz mam nadzieję na jakieś dobre DLC do borderlanda 2, bo już całą grę wraz z dlc-kami zmęczyłem i mało mi :) Bioshocka też oczekuję, gdyż niedawno wyrwałem dilogię bardzo tanio, i poprzechodziłem obie części i też wciągnąłem się w uniwersum, oraz nieśmiało liczę na jakąś grę niespodziankę, czyli coś co bez zbędnej zadymy wejdzie do sklepów i mną pozamiata, najlepiej jakiś soczysty rasowy RPG pokroju falloutów albo TES-a

Link to post
Share on other sites
  • jacekgothic zmienił tytuł na [OGÓLNY] Na co czekacie w 2022?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...