Skocz do zawartości

[OGÓLNY] Na co czekacie w 2022?


Recommended Posts

ja czekam jak na zbawienie na metro last light:)

 

aha, jeszcze modlę się dzień i noc, aby ruszyły prace nad stalkerem 2, bo to moja jedna z ukochanych serii gier

 

Podpisuję się !!!!

Edytowane przez dadulek
Link to post
Share on other sites

a ja po cichu liczę na kolejny koniec świata :) haha radość sprawiają mi ludzie chowający się do bunkrów 

 

Dobrze napiszę na co czekam ze świata gier bo  jacekgothic się na mnie trochę oburzył że nie na temat :/

Czekam na gta V i na half life 3 gdyby miał zostać wydany w 2013 a jest to jeszcze wielka niewiadoma kiedy valve go wyda 

Edytowane przez elvismt
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ja czekam wreszcie na grę która zrobi jakiś przełom ( grywalnosci , klimatu lub grafiki ).

 

Niestety podaje sie nam zwykłe tłuste smierdzące fast-foody z doczepionymi kolejnymi numerkami.

Np.takim momentem zwrotnym w  grach FPP  był Wolfenstein, Doom , Quake ( one były pierwsze ),  Unreal ( to jak wyglądał po szaroburym , ale swietnym quake 2  było szokiem :). Do przełomów zaliczam Half-Life 1,2 ( świetna historia , grywalność, świat ) , Q3 i UT ( po lanie to było coś :),  Dooma 3 ( z modami grafika zabija nawet dzisiaj ).......potem można zaliczyc Crysisa 1 (  ze względu na roślinność, fizykę i widoczki ), serię S.T.A.L.K.E.R. ( klimat !!!!!!! ) ba ...nawet COD-y MW ( fajny szybki  filmowy sposób prowadzenia akcji ) i tyle................. Owszem poza ww. są gry dobre ale nie przełomowe czyli takie , które się pamięta długo.

 

Dlatego cała nadzieja  w Carmagu :) hehehehehehehe

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • jacekgothic zmienił tytuł na [OGÓLNY] Na co czekacie w 2022?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...