Skocz do zawartości

Polećcie coś


Recommended Posts

Witam jako że w lipcu nie zapowiedziano żadnych ciekawszych gier z gatunku cRPG , RPG i tu jest moja prośba czy możecie polecić jakieś gry a i od razu powiem że nie chcę gry dragon age 2 oraz drakensang tylko straciłem na nie tylko kasę dobra przejdę do konkretów gra w przedziale 2007 r - 2011 r gra najlepiej zbliżona do gier Gothic 1/2 + noc kruka / Gothic 3 / Gothic ZB /Arcania a Gothic Tale (Gothic 4)/ Risen/Fable 3 . Gra musi być widziana z perspektywy 3 osoby skille rzucane w rzeczywistym czasie np.Metin2/Runes of Magic za każdy ciekawy tytuł daje + zapomniałem dodać w szczególności nie interesują mnie takie gry jak Diablo1/2 w wkrótce 3 Jeśli nie znajdzie się jakiś ciekawy tytuł to można dać jakiegoś FPS'a w tym samym przedziale wiekowym ale widok z pierwszej osoby najlepiej(może być też z 3 ) dodam że grałem w we wszystkie części call of duty 1/2/3/4 (w 3 bo mam ps2 ) Modern warfare 2 ,World at War ,Black ops Oraz w Medal of honor Allied assault + dodatki Spearhead + Breakthrough i teraz jeszcze w medala z 2010 Grałem także Crysis + dodatek WARHEAD oraz w crysisa 2 przeszedłem każdą cześć hitmana po za codename 47 a w medala to jeszcze Wojna na Pacyfiku grałem w cs (3 lata ale się znudziłem na maksa teraz każde włączenie ty 5 min gry i nq )

Edytowane przez dentor23
Link to post
Share on other sites

Pytasz o RPG, więc Bulletstorm (choć gra dobra) to propozycja nieco chybiona. Nie siedzę w tym gatunku i nie grałem w żadną część Gothica, ale skoro lubisz RPG i FPSy to proponuję zapoznać się z serią Fallout począwszy od jej 3. odsłony (starszych nie znam). Zarówno 3 jak i ostatnia część (New Vegas) to ogromne światy z mnóstwem questów i wątków, nieliniową fabułą, rozbudowanymi parametrami postaci, fajnym arsenałem, dobrą oprawą audio/wideo i przede wszystkim dobrym klimatem. Nie jest to gra na kilka czy kilkanaście godzin, sam wątek główny to kilkadziesiąt godzin gry a do tego jest masa misji pobocznych. Mimo 31 lat na karku nie grałem w 1. ani w 2. część, natomiast z czystym sumieniem mogę polecić wszystko, co wyszło w tym temacie począwszy od części 3. Do tego trójka jest dostępna w wersji GOTY (czyli z wszystkimi dodatkami) w przyzwoitej cenie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

mnie jakiś czas temu naszło na starocie i tak ponad 2 tygodnie ciupałem dzień w dzień w diablo:) a wcześniej w two worlds i ta grę polecam niby stara ale grało się całkiem przyjemnie oczywiście nie zapomnij o najnowszych patchach poprawiających grafikę

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=6458

a jak chcesz klimatycznego fpsa to polecam singularity w wersji PL świetnie mi się grało:)wg mnie trochę niedoceniona gra ostatnich lat

szczególnie ten bajer jest fajny

"Najważniejszym elementem Singularity jest urządzenie Uniwersalny Manipulator Czasem, które otrzymujemy już na początku zabawy. Za jego pomocą możemy niejako odmładzać lub postarzać przedmioty oraz przeciwników"

do tego super retrospekcje, naprawdę gra przyniosła mi masę frajdy

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11913

Edytowane przez lukyeti
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

sprawdzę Two Worlds może się nie zawiodę

 

słyszałem o tym Singularity gra podobna dla wielu ludzi dobra ja niestety w nią nie zagrałem bo jak wyszła to mój sprzęt wyglądał tak :

AMD phenom 2800 ++

Nvida geforce 6200 512 mb ddr2 (chyba ddr2)

1024 mb ramu (ddr 2 albo ddr1 )

dysk 80 gb

 

Ostatni tytuł jaki mi na nim poszedł to Cal od duty 4 na mini :-/

Edytowane przez dentor23
Link to post
Share on other sites

A może tak Borderlands? Ostatnio było na wyprzedaży na Steam i powiem, że nie żałuję zakupu. Moim przynajmniej zdaniem bardzo fajne połączenie koncepcji FPS i RPG w wydaniu hack & slash. Mnie przynajmniej wciągnęła i pewnie bym już nawet skończył... gdyby nie cholerny Battlefield: BC2

Link to post
Share on other sites

no ja niestety odkąd ponad miesiąc temu zainstalowałem world of tanks w nic innego nie gram a w czołgu spędzam ok 7-10h dziennie:)

Na steamie czeka cała mafia 2 z dlc plus hl2 orange box w tym episode one (50%skończone) i cały episode two i portal

Link to post
Share on other sites

no to two worlds 2 tak jak mi będzie Ci się na bank podobać:)

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=10722

divinity 2 też było w dechę:)

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11999

a tak jak pisałem chcesz się zatracić na kilka miesięcy wsiadaj do czołgu:)

Ja nigdy w takie gry nie grałem kumpel mnie namówił i teraz ostro gram po kilka godzin dziennie

Do tego zapisałem się do klanu mamy fajna ekipę, gramy mecze klanowe na mikrofonach fun jest przedni naprawdę

polecam World of Tanks (obczaj filmiki na YT)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...