Skocz do zawartości

miniRecenzje - zapowiedzi


Recommended Posts

Ale bez jaj, moja mini recenzja wisi już dwa miesiące i nadal nic. Sens pisania recenzji przestaje istnieć.

 

To co miało być szybką kontynuacją wyjdzie po kwartale, niech ktoś się tym zajmie albo niech zmienią osobę zajmującą się mini recenzjami. Takich przestojów nie widziałem w tej części Benchmark.pl od 2008 roku...

Link to post
Share on other sites

A ja zawsze byłem za tym aby recenzje były publikowacji tuż po akceptacji autora, a wynagradzane te które naprawdę na to zasłużyły prze duży wkład pracy i czasu nad nimi autora.

Link to post
Share on other sites

@kubagole - recenzja tak starych (leciwych) procesorów będzie raczej mało interesująca (no ale możesz spróbować). Ja na Twoim miejscu zrobiłbym reckę o karcie HD 5770.

 

Dobra - ja sam zapowiem recenzje gry (symulatora z nazwy) X-Plane 10 jednak niestety nie jestem w stanie stwierdzić kiedy sie ukaże. Ten symulator jest bardzo rozbudowany i na prawdę wielu rzeczy jeszcze nie potrafię (nawet wystartować niektórymi "pojazdami" latającymi nie mówiąc juz o ewentualnym strzelaniu). Przydałby mi sie ktoś, kto poprowadziłby mnie przez ten symulator (bo chcę, żeby recenzja trzymała jakis poziom, bo byle czego też nie wypuszczę).

Link to post
Share on other sites

Tablet GoClever TAB i71.

 

Szykuję mini-recenzję tabletu z niskiej półki. Przedsmak można obejrzeć w części pierwszej na Youtube.

 

 

Czy ktoś ma specjalne życzenia ?

Oczywiście można wyliczać masę wad i czego to mu nie brakuje, jednak trudno oczekiwać możliwości na miarę IPADa w produkcie z niższej półki cenowej za 300 PLN ;) Jako podarek na koniec roku szkolnego, ebook podczas podróży nadaje się idealnie.

Link to post
Share on other sites

@AssassiN - wiesz - nie do końca wiedziałem na co sie pisze :D Na joysticku gra mi sie bardzo dobrze, ale... to nie jest zwykął gra o samolotach. Tu trzeba poświęcić na prawdę sporo czasu żeby sie czegoś nauczyć.

 

@kubagole - spoko, ale przy recenzji o samej karcie HD 5770 zapewne podałbyś m. in. info o temperaturach, głośności i podkręcalności tego GPU.

Link to post
Share on other sites

Tak,tak podałem tam info o temp,czy mogę wziąć pomiary głośnościz internetu(z tej samej karty) ? nie mam możliwości sprawdzenia.Albo jeżeli może ktoś udostępnić mi.A i jak zrobić taki wykres.Tytuł będzie chyba taki.

Słaby Allendale Vs Mocny Wolfdale czyli pojednek 2-rdzeniowców

Chodzi o te wykresy

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Testy_Battlefield_3%2C_Crysis%2C_Crysis_2-4512/strona/17280.html gdzie są testy Testy: Battlefield 3, Crysis, Crysis 2

 

 

 

Edytowane przez kubagole
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...