Skocz do zawartości

miniRecenzje - zapowiedzi


Recommended Posts

Gigabyte B75M-D3H - Mini Recenzja gotowa do publikacji ;)

 

"Wydajność CF 6850 przed i po zmianie platformy z AMD na INTELA" - Recenzja gotowa do publikacji ^^ ( pierwszy raz zapowiadam coś sam pod sobą xD )

Edytowane przez rafbgo
Link to post
Share on other sites

Piszę poradnik dla nowych recenzentów jak wykonać i obrobić poprawnie zdjęcia, jak dodać benchmarkowe tabelki, jak wykonać wykresy, spis treści itp.

 

Jeżeli macie jeszcze jakieś pomysły co do tej recenzji to proszę pisać na PW bo nie chcemy przecież spamu w tym temacie ;P

Link to post
Share on other sites

Może i było jednak ja mam nieco inną koncepcję ;) Poradnik nie będzie opisywał wszystkich funkcji FCK Edytor'a, lecz skupiony będzie na rzeczach które są najczęściej wykorzystywane przy tworzeniu recenzji.

 

 

Dostałem od redakcji "zielone światło" na ten projekt, więc efekt prac powinien być widoczny niebawem.

Link to post
Share on other sites

 

Piszę poradnik dla nowych recenzentów jak wykonać i obrobić poprawnie zdjęcia, jak dodać benchmarkowe tabelki, jak wykonać wykresy, spis treści itp.

Zamierzałem zrobić coś w rodzaju poradnika/przeglądu darmowych programów do obróbki fotek na potrzeby minirecenzji, ale niestety ostatnio chronicznie brakuje mi czasu. Miało być pokazane na przykładzie jednego zdjęcia, jak obrobić fotkę by uzyskać dobrej jakości końcowy obraz (wraz ze zmianami rozdziałki, efektu lustra, odszumiania, wyostrzania i korekcji kolorów) w poszczególnych programach (GIMP, paint.net itp. itd.) Jeśli chcesz i dasz radę to zrób coś takiego :D

 

 

A z innej beczki: w przygotowaniu jest i wkrótce wrzucę recenzja głośników USB Asus MS-100

Link to post
Share on other sites

Od dwóch tygodni czeka na publikację moja recenzja Radeona HD7750 od HiSa. Mam nadzieję, że niedługo ktoś ją wreszcie opublikuje. Przez kilka dni było bardzo dobrze, prawie codziennie pojawiały się recenzje, ale wszystko wróciło do dawnej, złej normy....

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...