Skocz do zawartości

miniRecenzje - zapowiedzi


Recommended Posts

)

To czego następna publikacja będzie, GTX460, Radka HD5850 czy może jakieś gry sprzed lat? :D Naprawdę zdziwiłem się jak zobaczyłem mini-reckę CM 690 II Lite bo to stary produkt :P

 

nie rozumiem o co Ci chodzi, ta obudowa byla jedyna fajna rzecza jaka byla do wypozyczenia w tamtym czasie gdy chcialem napisac m-r. to ze obudowa jest dosc stara nie znaczy ze recenza byla robiona na darmo i nikt jej nie przeczyta. ;p sry za brak pl znakow pisze z tel;) Edytowane przez rafbgo
Link to post
Share on other sites
Gość t.luk

Wybacz ale 690 II to stara obudowa a wydawało mi się, że mini-recenzje są po to aby użytkownicy mogli się pochwalić jakimiś nowościami, rzeczami które niedawno weszły na rynek. No chyba, że Twoja recenzja czekała rok na zatwierdzenie? :D

Link to post
Share on other sites

Wybacz ale 690 II to stara obudowa a wydawało mi się, że mini-recenzje są po to aby użytkownicy mogli się pochwalić jakimiś nowościami, rzeczami które niedawno weszły na rynek. No chyba, że Twoja recenzja czekała rok na zatwierdzenie? :D

Może i stara ale często polecana ;)
Link to post
Share on other sites

"M-R - W tym dziale każdy z czytelników może przygotować własną recenzje, która po akceptacji redaktorów pojawi się na stronie.

Najlepsze recenzje nagradzamy punktami, które możesz wymienić na produkty w sklepie lub honorarium" Gdzie tu pisze AKTUALNYCH ???

 

Chieftec CTG-650C – Nowy zasilacz w serii A-80 Mini Recenzja - Artykuł gotowy do publikacji ;)

Link to post
Share on other sites

Myślę, że czytelnicy są zainteresowani przede wszystkim czymś nowym a nie czymś co od dawna jest na rynku a czego testy, recenzje i worklogi można znaleźć na każdym innym serwisie. Tak to przynajmniej ja widzę ale widać polityka mini-recenzji ostatnio się zmieniła...

Link to post
Share on other sites

Myślę, że czytelnicy są zainteresowani przede wszystkim czymś nowym a nie czymś co od dawna jest na rynku a czego testy, recenzje i worklogi można znaleźć na każdym innym serwisie. Tak to przynajmniej ja widzę ale widać polityka mini-recenzji ostatnio się zmieniła...

Możliwe, że Ty chciałbyś czytać tylko o samych nowościach, ale są ludzie, których interesuje opinia i rzeczowa recenzja na temat starszego sprzętu. Szczególnie jeśli ten jest nadal na rynku i cieszy się sporym zainteresowaniem, a te obudowy są w kręgu zainteresowań wielu osób.

Krótko mówiąc czym więcej opinii na jakiś temat, tym lepiej. Gdyż osoby niezdecydowane na jakiś produkt mogą w ten sposób zapoznać się z różnym spojrzeniem na dany sprzęt i na tej podstawie podjąć świadomą decyzję :)

Edytowane przez Bakak
Link to post
Share on other sites

Możliwe, że Ty chciałbyś czytać tylko o samych nowościach, ale są ludzie, których interesuje opinia i rzeczowa recenzja na temat starszego sprzętu. Szczególnie jeśli ten jest nadal na rynku i cieszy się sporym zainteresowaniem, a te obudowy są w kręgu zainteresowań wielu osób. Krótko mówiąc czym więcej opinii na jakiś temat, tym lepiej. Gdyż osoby niezdecydowane na jakiś produkt mogą w ten sposób zapoznać się z różnym spojrzeniem na dany sprzęt i na tej podstawie podjąć świadoma decyzję :)

Bakak pierwszy raz przyznam Ci racje :D
Link to post
Share on other sites

Możliwe, że Ty chciałbyś czytać tylko o samych nowościach, ale są ludzie, których interesuje opinia i rzeczowa recenzja na temat starszego sprzętu. Szczególnie jeśli ten jest nadal na rynku i cieszy się sporym zainteresowaniem, a te obudowy są w kręgu zainteresowań wielu osób. Krótko mówiąc czym więcej opinii na jakiś temat, tym lepiej.

A to przepraszam bardzo mało jest w sieci testów, recenzji, porównań i worklogów tej obudowy? ;) Wybacz ale kompletnie nie trafiasz takimi argumentami a redakcji powinno właśnie zależeć przede wszystkim na nowościach bo "po starociach się nie wygoogluje" ;) Taka jest prawda i nic tego nie zmieni.
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Chyba kiedyś mi gdzieś tutaj mignęło, że mini-recenzje starszego sprzętu będą gorzej punktowane, a nowszego lepiej. Tak teraz sobie przypomniałem... Więc to po prostu maszynka do robienia punktów, a dla bmk - nabijania odsłon ;)

Link to post
Share on other sites

Było, tylko przecież nie może zacytować czegoś, co go kompromituje :P

 

Oto czym kierujemy się przy co miesięcznym nagradzaniu artykułów:

  • temat artykułu

    atrakcyjność i świeżość tematu, pomysłowość w przedstawieniu tematu

    (pojedyńcze recenzje starych produktów lub starych gier, są przez redakcję rzadziej nagradzane)

Jak dla mnie sprawa jest prosta :D

Edytowane przez mICh@eL
Link to post
Share on other sites

Ale nie ma nic o częstotliwości publikacji, a z tego co tu piszecie to z tym jest najgorzej.

 

W takim razie - może ja otworzę dział a'la mini-recenzje na Overclock.pl (na początek np. na forum)? Jeśli znajdzie się 5 chętnych to jestem gotowy Wami się zająć lub oddelegować do tego odpowiednią osobę.

Link to post
Share on other sites

Jeśli znajdzie się 5 chętnych to jestem gotowy Wami się zająć lub oddelegować do tego odpowiednią osobę.

A czy ty nie masz już wystarczająco na głowie ? :P jeszcze MR na overclock.pl chcesz prowadzić...? szacun :D

Edytowane przez Bakak
Link to post
Share on other sites

W tej chwili mam wakacje :P Ogarniałem całą redakcję w czasie matur, więc i z tym dam sobie radę ;)

 

BTW, w tej chwili poszedł już sprzęt na testy OC do dwóch członków Overclock.pl HWBot Team (jeden dostał GTX590, drugi HD7970 + mobo z AM3+ UD5).

Link to post
Share on other sites

Chyba kiedyś mi gdzieś tutaj mignęło, że mini-recenzje starszego sprzętu będą gorzej punktowane, a nowszego lepiej.

Zaraz zaraz...

Czy to wlasnie przez ten punkt moja MR odtwarzacza MediaThor dostala 5 punktow?

Link to post
Share on other sites

Ale nie ma nic o częstotliwości publikacji, a z tego co tu piszecie to z tym jest najgorzej. W takim razie - może ja otworzę dział a'la mini-recenzje na Overclock.pl (na początek np. na forum)? Jeśli znajdzie się 5 chętnych to jestem gotowy Wami się zająć lub oddelegować do tego odpowiednią osobę.

Jestem za skoro redakcji Benchmark nie zależy na publikacji świeżych produktów a wolą publikować "starocie" ;)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...