Skocz do zawartości

Świeżo złożony komputer - czarny ekran brak sygnału


Recommended Posts

Czyżby Gigabyte nie wyrabiał z produkcją ds3h i kontrola jakości pracowała już z zapałkami w oczach? 

 

To mobo kosztowało jeszcze nie tak dawno jakieś 250-260zł, w tej chwili wiedzę już ~320zł a xsiaści z tym 379, to już sobie żarty robią:

https://www.x-kom.pl/p/439448-plyta-glowna-socket-am4-gigabyte-b450m-ds3h.html?gclid=CjwKCAjw34n5BRA9EiwA2u9k3wutrVmXpl42y-4MT6pNfGFYY2xYVan0Bkrlw9dWOaw66sjl7Qhf4BoCuFUQAvD_BwE.

 

Sukces tego modelu polegał na d.dobrym stosunku ceny do jakości i nienagannym vrm jak za tą cenę.

Stąd wiele osób ją polecało na takich forach jak to, ale w kwocie powyżej 300zł to już nie nazwałbym jej "best choice"

Daj znać jak to się skończyło bo szczerze mówiąc nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem, nawet pobieżna kontrola jakości wychwyciła by takie coś od razu.

Link to post
Share on other sites
nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem

 

Też pierwsze słyszę, a w temacie siedzę od Pentiuma MMX. Stare mobasy na elektrolitycznych kondensatorach potrafiły długimi latami działać, a teraz z pudełek krzyczą hasła "Military Class xx longer life" "Ultra Durable".itp., a takie coś się odwala.

Edytowane przez sznib
Link to post
Share on other sites

Czyżby Gigabyte nie wyrabiał z produkcją ds3h i kontrola jakości pracowała już z zapałkami w oczach? 

 

To mobo kosztowało jeszcze nie tak dawno jakieś 250-260zł, w tej chwili wiedzę już ~320zł a xsiaści z tym 379, to już sobie żarty robią:

https://www.x-kom.pl/p/439448-plyta-glowna-socket-am4-gigabyte-b450m-ds3h.html?gclid=CjwKCAjw34n5BRA9EiwA2u9k3wutrVmXpl42y-4MT6pNfGFYY2xYVan0Bkrlw9dWOaw66sjl7Qhf4BoCuFUQAvD_BwE.

 

Sukces tego modelu polegał na d.dobrym stosunku ceny do jakości i nienagannym vrm jak za tą cenę.

Stąd wiele osób ją polecało na takich forach jak to, ale w kwocie powyżej 300zł to już nie nazwałbym jej "best choice"

Daj znać jak to się skończyło bo szczerze mówiąc nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem, nawet pobieżna kontrola jakości wychwyciła by takie coś od razu.

 

 

Też pierwsze słyszę, a w temacie siedzę od Pentiuma MMX. Stare mobasy na elektrolitycznych kondensatorach potrafiły długimi latami działać, a teraz z pudełek krzyczą hasła "Military Class xx longer life" "Ultra Durable".itp., a takie coś się odwala.

 

Przychodzą mi różne myśli do głowy, wszystko zgodnie ze sztuką i takie coś. Gdybym składał komputer pierwszy raz to okej, mógłbym mieć do siebie pretensje, że może coś sknociłem po drodze. Wszystko na spokojnie przeanalizowałem no i nie widzę nic co mogłoby wpłynąć z mojej strony na uszkodzenie.

Dałem za tę płytę właśnie 280 PLN z groszem. Teraz kupując drugą taką samą już 319 PLN. Na X-KOM jak zobaczyłem cenę to za głowę się załapałem, jeszcze kilka dni temu była chyba za 339 PLN a tu już pod 400 PLN podchodzi. Jest duży popyt na nią to lecą z ceną do góry.

Przychodzi komukolwiek do głowy jaki trzeba popełnić błąd przy składaniu komputera by poszedł dym akurat z sekcji zasilania?

Gdyby akurat był traf, że nie rozładowałbym ładunku elektrostatycznego ze swojego ciała, mogłaby w taki sposób upalić się płyta?

 

Może to głupota ale coś nie tak z moją listwą zasilającą może mieć wpływ? 

Nowa płyta siedzi, wszystko śmiga.

Edytowane przez stalowekk
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...