Skocz do zawartości

Recommended Posts

5G go obciąży to raz,

Do tego ekran 90Hz i wzwyż i raczej przepis na trupa gotowy.

Poczekajmy na uczciwe testy.

 

Gdyby można bez 5G ale z 90Hz to biere. A tak poczekam jak te 5G wciąga bakterie, i obciąża proca.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Też się zastanawiam pomiędzy X2 pro a mordem tylko że oppo to telefon z 2k19 i boję się że jak wyjdzie nowy android to on go nie dostanie dobrze myślę czy gadam głupoty? No i problemem jest dostępność bo nigdzie go nie ma. Norda za to w tym poście po premierze odradzacie ale poczekam jeszcze na więcej testów i opinie. Znalazłem jeszcze realme X3 pro ktoś się może o tym wypowiedzieć? Jest dostępny w kilku sklepach https://m.euro.com.pl/telefony-komorkowe/realme-smartfon-x3-sz-artc-white-12-256-realme.bhtml?gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjwx9_4BRAHEiwApAt0zqTRpM9VUCXIYFGqd-czveR6R7SexsN3NCt5kUWlv_0qARaOj0lJvRoCxlEQAvD_BwE

Link to post
Share on other sites

 

 

boję się że jak wyjdzie nowy android to on go nie dostanie dobrze myślę czy gadam głupoty?

11 na pewno dostanie

 

No i problemem jest dostępność bo nigdzie go nie ma.

co chwila w x-komie jest dostawa

 

 

Znalazłem jeszcze realme X3 pro ktoś się może o tym wypowiedzieć?

imo nie warto w porównaniu do x2 pro

Link to post
Share on other sites

Zależy mi na  256gb. Jak ColorOS wypada w porównaniu do [/size]OxygenOS?[/size]

OxygenOS to AOSP kod Androidowy od Google na bazie Linuxa

ColorOS masz pełnego androida z nakładką.

 

OxygenOS jest lekkim systemem dlatego taki szybki.

Android ma za to lepszą funkcjonalność i lepsze bajery w telefonie ale za to tłustym systemem i mułowaty.

Pomyłka, we wtorek chciałem zamówić nie w poniedziałek też wtedy pisałem posta. Pozostaje cierpliwie czekać, ale dostępność tych telefonów to żart.

 

Pomyśl jeszcze nad O+7t bez pro.

Podobno dziś potaniały .

Masz to samo co Realme X2 a producent lepszy :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...