Skocz do zawartości

Pytanie o o dziewczyny/podryw/zauroczenie


Recommended Posts

Witam, takie pytanie mam . Podbiłem do laski ktora mi sie podobała , powiedziałem ze mi sie podoba i chce sie z nią umówić, ale była zajęta niestety i powiedziała ze ma juz chlopaka. Od 5 lat i mozemy zostac klegami i podała mi swoje fb, ale jej nie zaprosiłem, i ostatnio spotkała mojego ziomka którego kajarzyła ze z nim chodziłem na browara itd, insienonmnie pytała czy ją unikam i co sie ze mną dzieje ( bo ona ogólnie na kasie w sklepie pracuje) i teraz pytanie ( o co jej chodzi , czy ona jednak jest zainteresowana mną czy nie???, zaznaczam ze ona ma chlopaka i ma z nim zdjecie na profilowym, nie wiem jak to odbierać, pomóżcie odszyfrować. Hehhe psychologie ludzką.

Link to post
Share on other sites

A co tu nie rozumieć? Robisz, za opcję awaryjną. Jak dziewczyna mówi, że ma chłopaka to znaczy, że nie jest zainteresowana. A kontakt dała aby podtrzymać znajomość, bo możesz kiedyś się przydać. Bardzo dobrze zrobiłeś nie zapraszając jej. Jakbyś to zrobił to wyszedłbyś na desperata a kobiety gardzą takimi. Wbiłeś jej tym samym klina i jest zaciekawiona twoją niestandardową reakcją. Pewnie liczyła na to, że będziesz się "starał o nią" czyli odwalał dla niej cały ten cyrk nie warty świeczki. 

 

Olewając dziewczyny świadczy (dla niej oczywiście) to, że nic się nie stało odmawiając ci i masz inne adorantki. 

Edytowane przez MiK
Link to post
Share on other sites

Daruj sobie tą dziewczynę, pewnie jest znudzona w związku i chce sobie zrobić z Ciebie urozmaicenie. To typ durnej dziewczyny, która lubi gdy się ją podziwia i chce sobie poprawić samopoczucie, gdy faceci ją adorują. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie słuchaj też porad kobiet na tematy damsko-męskie. Żadna ryba nie powie ci jak masz ją złowić. Jeżeli chcesz prawdziwej porady, to pytaj ludzi brzydkich mających ładne dziewczyny. Niestety zazwyczaj chodzi o $$$.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze nigdy nie można pokazać że Ci się bardzo podoba, bo jesteś stracony na starcie. W sumie dobrze wyszło. Jak się zdecyduje na Ciebie to Cię znajdzie.

Druga sprawa to czy byś na pewno chciał być z nią wiedząc że może z kimś kombinować jak z tobą? Mam chłopaka ale ....

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze nigdy nie można pokazać że Ci się bardzo podoba, bo jesteś stracony na starcie. W sumie dobrze wyszło. Jak się zdecyduje na Ciebie to Cię znajdzie.

Druga sprawa to czy byś na pewno chciał być z nią wiedząc że może z kimś kombinować jak z tobą? Mam chłopaka ale ....

ja jestem bezpośredni, nie lubie sie w podchody bawić czy coś

Jak ma chłopaka to nie chce nawet próbować, to co mam zrobic jak ją spotkam nastepnym razem w sklepie :D?, pewnie bedzie sie pytac czy ją unikam czy coś.

Link to post
Share on other sites
bedzie sie pytac czy ją unikam czy coś.

 

Mówisz grzecznie, że jesteś zarobiony i nie chcesz marnować swojego i jej czasu na zajęte dziewczyny. O ile chcesz aby zwróciła na cb uwagę. 

 

To powalcz o nią i jak piszesz "bądź sobą"...

 

Widać różnicę 3 generacji. Żadna z tych rad nie ma już dawno zastosowania. Sry ale to była bardzo dobra porada w latach 70/80. Przecież od dawna wiadomo, że podlizywaniem wzbudzasz pogardę. 

 

Jak dobrze znasz angielski?

Edytowane przez MiK
Link to post
Share on other sites

MiK, ja absolutnie nie miałem na myśli "podlizywanie się", choć i tak prawie każdy facet to robi na początku, tylko w różny sposób. I poza tym, ja zupełnie nie rozumiem podchodów do dziewczyny, która kogoś ma. Dla mnie (no dobra, stary jestem) to nie jest honorowe i tyle...

Link to post
Share on other sites

ja jestem bezpośredni, nie lubie sie w podchody bawić czy coś

Jak ma chłopaka to nie chce nawet próbować, to co mam zrobic jak ją spotkam nastepnym razem w sklepie :D?, pewnie bedzie sie pytac czy ją unikam czy coś.

Powiedz jej po prostu prawdę: Że zajęte dziewczyny Ciebie nie interesują i tyle. 

 

Zresztą na marginesie, skoro ona ma chłopaka i szuka szczęście w innych to o kant du*y potłuc taką dziewczynę, tylko sobie nerwów napsujesz zastanawiając się czy nie przyprawia Ci rogów z innym. 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

I weź tu te kobity zrozum :) NIby zajęta, ale próbuj facet, męcz się i  "adoruj" :) ... W dzisiejszym szybko zapitalającym świecie nie ma czasu na pierdoły. Albo coś robimy albo nie :)

 

Swoją drogą forum IT ale można poczytać też inne hymm.... ciekawe rzeczy :)

Edytowane przez joker5513
Link to post
Share on other sites

 

 

po du**e się dostało.
 

 

Niestety tak bywa. Faktem jest też to, że podstawowym często jedynym zadaniem kobiety jest ocenienie czy partner jest odpowiedni. Jeżeli kobieta tego nie potrafi, to może mieć pretensje tylko do siebie. Widziały gały co brały. A to facet musi nadskakiwać, kupować kwiaty, zapraszać, zagadać jako pierwszy, być zabawny ale jednocześnie poważny, rozrzutny ale umiarkowany itp itd. 

Link to post
Share on other sites

A czy kiedykolwiek jakikolwiek facet zrozumiał kobietę? A co dopiero ocenił. Dziś może być aniołem, jutro bez powodu diabłem. Facet oceni kobietę na tyle na ile ona mu pozwoli. Poza tym hormony zrobią swoje i oczy zajdą sam wiesz czym ;)

 

Poza tym co tu oceniać. Czy naprawdę obchodzi nas gdzie kobieta pracuje, ile zarabia, jaką szkołę skończyła, ile ma mieszkań czy jakim jeździ samochodem? Wystarczy by nie straszyła wyglądem, dawała "oparcie" i czasem coś ugotowała. Przynajmniej mi, resztę doskonalę ogarniam sam.

Edytowane przez MiK
Link to post
Share on other sites

 

 

Faktem jest też to, że podstawowym często jedynym zadaniem kobiety jest ocenienie czy partner jest odpowiedni.
 

Nigdy nie oceniałam faceta pod kątem ile zarabia, jakim autem jeździ czy koleżanki będą mi go zazdrościć itd. Chciałam normalnego faceta, przy którym bym się dobrze czuła i była pewna jego uczucia. A tu wyszło jak wyszło.


 

 

A czy kiedykolwiek jakikolwiek facet zrozumiał kobietę?
 

Podobno geje to najlepsi przyjaciele dla kobiet ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

faceta pod kątem ile zarabia

 

A przyszłe "teoretyczne" dzieci to za co wykarmisz? Ubierzesz je w "bogate wnętrze" i wyprawisz "poczuciem humoru"? Gdy kobieta mówi, że pieniądze nie są ważne to mam podejrzenia co do jej osoby. Pieniądze są ważne tak samo, jak to co się z nimi robi. I nie mam problemu gdy kobieta bierze od męża pieniądze i przeznacza je na dzieci i dom. Bardzo trudno jest samotnie wychować potomstwo i nie ma w tym ujmy gdy w grę wchodzi $$$. Mam problem gdy robi z męża bankomat dla własnych celów. Tak ciężko to przyznać? A może gdzieś nie mam racji? 

Link to post
Share on other sites

Sama pracuje więc nie potrzebuje faceta milionera. Pieniądze są ważne, ale nie najważniejsze i to ile zarabia facet nie jest kryterium dla mnie czy dać mu kosza czy nie. Nie jestem z tych kobiet co chcą złapać faceta po to tylko by samej nie pracować i niech on mnie utrzymuje. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Witam, takie pytanie mam . Podbiłem do laski ktora mi sie podobała , powiedziałem ze mi sie podoba i chce sie z nią umówić, ale była zajęta niestety i powiedziała ze ma juz chlopaka. Od 5 lat i mozemy zostac klegami i podała mi swoje fb, ale jej nie zaprosiłem, i ostatnio spotkała mojego ziomka którego kajarzyła ze z nim chodziłem na browara itd, insienonmnie pytała czy ją unikam i co sie ze mną dzieje ( bo ona ogólnie na kasie w sklepie pracuje) i teraz pytanie ( o co jej chodzi , czy ona jednak jest zainteresowana mną czy nie???, zaznaczam ze ona ma chlopaka i ma z nim zdjecie na profilowym, nie wiem jak to odbierać, pomóżcie odszyfrować. Hehhe psychologie ludzką.

Kobiet nie wyrywa się na logike tylko na emocje i większość z nich automatu wypala, że kogoś ma, reakcja obronna, powody bardzo rózne. Długi temat...

Na przyszłość.... nie mów  kobitom z czapy czy się z tobą umówi tylko wpierw zagadujesz by zrobić jakiś small talk i się zapoznać ( nie na poziomie logicznym tylko luxnej rozmowy o niezobowiązujących tematach) potem przechodzisz płynnie we flirt a potem jak idzie gładko to się próbujesz umawiać ale wychodząc już z konkretną propozycją a nie pytają  czy łaskawie się spotkacie. Nie musisz jej nadskakiwac i zapewniać jej, że Ci sie podoba. Ona się z tobą umówi wtedy gdy będziesz dla niej w jakimś stopniu atrakcyjny a nie wtedy gdy będziesz jej chciał powiedzieć jak to ona jest atrakcyjna.

 

Ło esu...

 

P.S. Bezpośredniość oznacza, że z góry nie rozumiesz jak wyglądają relacje damsko męskie i z góry sabotujesz swoje szanse.

Materiałów w necie pełno nt relacji a szukanie takiego info na forum IT to raczej jedno z ostatnich miejsc do szukania info w tej tematyce.

 

Mała uwaga dla Ciebie. Jeżeli ta para ma 25+ lat i po 5 latach związku dalej są nie ohajtani to Panna na 90% będzie przejawiać chęc zmiany partnera o ile znajdzie takiego co jej wpadnie w oko.

 

Jak to para w wieku 20 lat z 5 letnim stażem to z dużym prawdopodobieństwem to pierwsza gówniarska "miłość" więc sytuacja jak wyżej.

 

Nie twierdze, że tak jest na 100% ale szansa na taki rozwój wydarzeń jest duża.

 

Ok bo i tak wystarczająco dużo uchyliłem ci rąbka

Edytowane przez JoJoPieniaczopulos
Link to post
Share on other sites

Okreslenie Small Talk to PUA? MIK ogarnij się ja Ciebie prosze.

Stwierdzić oczywisty fakt, że takie mechaniczne komunikowanie zamiast wpierw pogadać, poflirtować, to sabotowanie, to PUA?

Moge to skomentowac innym międzynarodowym  symbolem, mianowicie: XD

 

Poza tym używaj argumentów.

Edytowane przez JoJoPieniaczopulos
Link to post
Share on other sites

uuuła... dawno mnie nie było w na luzie, tematy widzę odchodzą.... a to i ja dorzucę do pieca bo nie chwaląc się kilka związków przerobiłem zanim znalazłem swoją droga połówkę i zaczęliśmy swoje długo i szczęśliwie.

 

Jest tak jak Pisze MIK w #2 To znaczy, że gdybyś od razu ją zaprosił na tym fb i do tego jeszcze wypisywał to by Cię olała.

A tak to się bidulka zastanawia jakim cudem mogłeś ją olać. Tak to niestety działa u większości kobiet. 

Nie możesz na starcie pokazać że Ci za bardzo zależy, bo nawet jak w coś takiego pójdzie to całe "życie" będziesz tym co włazi w tyłek, a na końcu Cię kopnie. Dobry związek to sztuka kompromisów a nie zamiatania brodą tyłka. :)

 

Powodów jej reakcji,może być kilka - może zwykła ciekawość spowodowana tym że ją olałeś, może nie układa jej się w tamtej relacji,  nikt tutaj tego z fusów nie wywróży - ale jedno jest pewne! jak chce kręcić z Tobą to powinna uregulować obecny status! bo to nie bar szybkiej obsługi.

 

Pchanie się w coś takiego po pierwsze jak wspomniał @@jarrino, jest nieetyczne(tak wiem kto by się tym dziś przejmował), a po drugie uwierz mi, że mimo iż jesteś młody to nie masz czasu na takie zabawy - zwyczajnie nie warto marnować czasu.

 

Zaczniesz w to brnąć a na końcu się okaże, że jednak to była tylko jej fanaberia, nakręcisz się tylko, stracisz czas i nerwy, bo jak zaczyna grać na dwa fronty to takie samo kuku może zrobić i Tobie. Takie panie się omija jeśli zależy Ci na czymś więcej.

 

Co do samej konfrontacji to się nie bój, walisz jak do siebie na pewniaka. Tylko już bez tekstów o podobaniu - to już masz za sobą :):) :) Teraz to już Ona ma przejąć inicjatywę jak coś chce - a jak nic nie chce no ciao ciao tego kwiatu pół-światu.

 

To są oczywiście subiektywne rady bo w relacjach damsko-męskich nie znajdziesz gotowca. Powodzenia i daj znać jak się sytuacja rozwinie. Pamiętaj żeby mimo wszystko na początku zachować zimną krew w górnych partiach ciała.  %-)

Edytowane przez pendzel_3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...