Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Dysk 32mb

dysk problem 32mb 1t 1tb

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 DawiduuU

DawiduuU
  • Autor tematu
  • Amator

• 70 postów

Napisano 02 styczeń 2020 - 21:09

daj mu Analyse, zobacz co wyskoczy 

ps. Pamiętaj że my tu próbujemy naprawić objaw, nie wiemy na razie jaka jest przyczyna, że ci złą geometrię ustawia... 

Pps. nie mam na czym przetestować, czy Testdisk zapisuje, jak mówi że zapisuje, to powinien zapisywać. 

R2WpDc.pngE1cPgq.pngDrugi screen to wynik po naciśnięciu "Quick search"

TxhYoG.pngdodam jeszcze screen z hdd tune. Dziwny przypadek bo bad sectory pokazuje tylko na szybkim skanie a na normalnym już nie .

Użytkownik DawiduuU edytował ten post 02 styczeń 2020 - 21:11

• 0

#22 kokosnh

kokosnh
  • Maniak

• 12173 postów
  • 3DMark 06:24404

Napisano 02 styczeń 2020 - 22:05

daj screen-a z całej tabelki SMART, najlepiej z programu Crystaldiskinfo, być może powierzchnia poszła w najgorszym możliwym miejscu i dlatego ci geometria poszła... 

• 1

Spoiler

#23 DawiduuU

DawiduuU
  • Autor tematu
  • Amator

• 70 postów

Napisano 02 styczeń 2020 - 22:24

daj screen-a z całej tabelki SMART, najlepiej z programu Crystaldiskinfo, być może powierzchnia poszła w najgorszym możliwym miejscu i dlatego ci geometria poszła... 

AXdPSu.pngxtyCdH.pngJJeśli polecałbyś zmianę dysku to możesz mi doradzić jaki najlepiej do 200zł kupić bo to nie problem , ale jeśli tego da się naprawić i nie jest to poważna usterka to wolę naprawić ;D 

Użytkownik DawiduuU edytował ten post 02 styczeń 2020 - 22:38

• 0

#24 kokosnh

kokosnh
  • Maniak

• 12173 postów
  • 3DMark 06:24404

Napisano 02 styczeń 2020 - 23:03

A dysk na gwarancji? 

smart niby czysty...  

ehh nie mam pomysłu, najgorsze, że jak mamy złą geometrię, to skany powierzchni nam nic nie mówią, bo skanujemy 33MB  :/

geometria się posypała, ale nie wiem czemu i czemu nie da się jej ustawić z powrotem, jak będę mieć chwilę, to się pobawię testdisk-iem jutro. Ale niestety wątpię abym miał czas... Bo muszę sobie jakiś HDD ogarnąć do testów i jakiegoś złomka PC. 

Zobaczę, jak coś to pod koniec miesiąca, może chwilę będę mieć, aby się pobawić dogłębnie... 

• 0

Spoiler

#25 DawiduuU

DawiduuU
  • Autor tematu
  • Amator

• 70 postów

Napisano 02 styczeń 2020 - 23:44

Dysk ma 6 lat już i to jedyna stara część w moim komputerze bo reszta jest nowa :D Dzięki wielkie za pomoc o bym był bardzo wdzięczny jakbyś jutro sporobowal tym testdiskiem bo możliwe że ja coś źle robię chociaż nie wiem czy da się coś źle tam robić bo nie ma nigdzie save itp ;D .A jak nic to najwyżej nowy dysk kupię.

Użytkownik DawiduuU edytował ten post 02 styczeń 2020 - 23:46

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dysk, problem, 32mb, 1t, 1tb

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych