Skocz do zawartości

Recommended Posts

Możliwe to jest że po prostu coś z tą kartą dźwiękową nie halo? Bo to już naprawdę robi się upierdliwe.. A nową kartę średnio będę mógł kupić.. Najfajniej by było jak by się dało jakoś zintegrowaną przełożyć ze starego kompa ale raczej się nie da a nawet jeśli to sam się boje za to zabierać

Link to post
Share on other sites

Okej, uruchomiłem, ale jest to praktycznie że nieobsługiwalne tak się tnie, a poza tym nie mogę nawet sprawdzić czy jest jakiś dźwięk z prostego powodu, oto on: https://imgur.com/a/uDAhd2v

Poczytałem trochę o tym LiveCD i pooglądałem parę filmików i z tego co rozumiem to jest praktycznie to samo co LiveLinux, jeśli plotę głupoty to mnie popraw.


Dobra jestem jednak głupi, obczaiłem to LiveCD w 100% no i uruchomiłem z pendrive tego linuxa itd wszysciutko jak po maśle, szumu nie było ale raz na jakąś minute było słychać przez jakieś 0,3 sekundy i znikał na kolejną minute, a jeśli o dźwięk chodzi na youtubach nie mogłem sprawdzić czy działa bo ten adobe flash player, którego ni jak nie dało się zainstalować, tak samo soundcloud i spotify, czy nawet inną przeglądarke niż mozilla w końcu wpadłem na pomysł żeby sprawdzić jakoś systemowo czy działa i wziąłem test dźwięku, tam można wybrać lewą lub prawą słuchawke, no i oczywiście nie działało, sprawdzałem też na głośnikach i to samo.. już naprawdę nie wiem co z tym komputerem się dzieje

Edytowane przez PrezesZbysiu
Link to post
Share on other sites

Nie da się wymienić zintegrowanej bo jak sama nazwa wskazuje jest zintegrowana z płytą. To znaczy - wymiana fizycznie jest możliwa ale serwis takiego uszkodzenia to pewnie równowartość nowej płyty jak nie więcej o ile ktokolwiek się tego podejmie. Da się dokupić dedykowaną. Są układy na PCI-E a nawet na USB kwestia ile pieniędzy chcesz na to wydać i jakie masz oczekiwania względem dźwięku. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...