Skocz do zawartości

Ergo Hestia czy dzięki dodatkowemu ubezpieczeniu mogę liczyć na rzetelną naprawę usterki.


Recommended Posts

Chciałbym się dowiedzieć co mnie czeka z ubezpieczycielem mojej konsoli xbox one s bo dzisiaj zadzwoniłem do Ergo Hestia i  przyjęli moje zgłoszenie a kurier będzie w poniedziałek.I tutaj jest moje zmartwienie czy ubezpieczyciel dopilnuje by mój sprzęt został naprawiony jak się należy. Martwię się że będę musiał  znowu dzwonić i zgłaszać że konsola nie została naprawiona ale w tym wypadku to czekać będzie mnie o zwrot pieniędzy albo wymiany sprzętu na nowy.Jeżeli mieliście jakieś doświadczenia z takimi ubezpieczalniami jak np Ergo Hestia  to czy zadbali o to by sprzęt został naprawiony jak się należy. :cry:

     

 
Link to post
Share on other sites

Nie ma odpowiedzi na twoje pytanie. Ma być naprawione i już. Jak coś nie tak to będziesz wysyłał do skutku,a na tym ubezpieczycielowi pewnie nie zależy...

Za trzecim razem mogą w du**ę mnie pocałować albo dają nową konsole albo oddają kasę.Na tą  chwile konsola jest w domu ale ja tak łatwo nie dam się pozbyć.  

Ubezpieczyciela nie interesuje naprawa, czy też jakość jej wykonania. Nikt od nich nie będzie tego sprawdzał. Hestia tylko płaci za naprawę i tA

A gdzie konsole wyślą do serwisu Microsoft czy do swojego serwisu Ergo Hestia? :/  

Edytowane przez Kokoszka145
Link to post
Share on other sites

A skąd masz to ubezlieczenie? Strzelam że wcisneli ci je przy zakupie w sklepie......

 

 

Co do samego ubezpieczyciela miałem u nich przez rok ubezpieczone auto , na parkingu ktoś mi zabił szybę po mimo ubezpieczenia ubezpieczyciel kręcił i zwlekal z wyceną szkody jak i z wypłatą czy jej usunięciem. Szybę wymieniłem na swój koszt, pieniążki odzyskałem po interwencji UOKiK .

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...