Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Komputer niesprawny przez brud ?

pc kurz brud wentylatory wyłącza przy starcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#21 MrReevo

MrReevo
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 11 postów

Napisano 29 wrzesień 2018 - 22:55

Nie mam jak wpiąć monitora bez karty graficznej. Włączę komputer i poczekam aż sam się wyłączy (po 4-5 godzinach). Wyjmę grafikę i zobaczę czy się uruchomi bez ostygnięcia. 

Zasilacz ma 7 lat. Dobry punkt z jego wymianą, szczególnie że zasilacz nie jest kosmicznym wydatkiem, a komputer działa po 14-18h dziennie. Upgrade planowałem już od jakiegoś czasu, trafiła się okazja. Kwestia jaka platforma i która generacja, ale to już zapytam się w dedykowanym dziale.

@Edit: 

To nie wina karty graficznej. Ani wyjęcie, ani podmiana na inną nic nie zmienia. 

Dziękuję serdecznie wszystkim którzy mi pomogli fachową wiedzą, szczególnie krzysiekdtg. Napiszę jeszcze czy po wymianie podzespołów komputer odżył. 

@Edit 2. Problemy ustały po wymianie zasilacza. Gdyby nie krzysiekdtg pewnie wsadził bym highendową platformę pod stary zasilacz i nadal głowił się co jest nie tak. Dzięki wszystkim :)!

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pc, kurz, brud, wentylatory, wyłącza, przy starcie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych