Skocz do zawartości

Migracja z windows 7 na windows 10


Recommended Posts

Witam, 


Wiem że takich tematów na pewno było dużo i szukałem odpowiedzi na moje pytanie ale ich nie znalazłem dlatego zakładam nowy.


Jestem szczęśliwym posiadaczem komputer stacjonarnego z windowsem 7 o dość niezłych parametrach:


Procesor: AMD FX 6300 6x 3,5 GHZ


Karta Graficzna : MSI Geforce GTX 1060 Gaming X 3gb DDR5


Dyski: Systemowy 120 GB SSD, Następny 1tb


Pamięć Ram: 16 GB DDR3


Monitor: 144HZ, 1 MS


Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zmianą systemu na windows 10, miałem z nim styczność w pracy (sklep RTV AGD) robiłem aktualizacje z 8 na 10 na laptopach i powiem szczerze że laptopy po aktualizacji wcale nie chodziły sprawniej niż przed więc byłem raczej przeciwny 10, jednakże były to początki 10, która zawierała mnóstwo błedów ( w laptopach asus zdarzało się że nie działał dźwięk po aktualizacji) Mój komputer służy przede wszystkim do gier FPS typu Counter Strike Global Offensive, lubię także pograć w starsze gry i wiem że na 7 nie ma problemu z kompatybilnośćią ale także chciałbym grac w nowe tytuły typu Far Cry 5. Chciałbym się dowiedzieć z Waszego doświadczenia jak to wygląda obecnie z win 10, co zauważyliście po zmianie, czy system działał Wam sprawnie, czy gracze CS GO zauwayżli spadek FPS czy wzrost, czy gry chodzą bardziej płynnie, jest to dla mnie trudna decyzja i zanim ją podejmę chciałbym poznać kilka opinii, chcę wycisnąć z komputera jak najwięcej, sprzęt jest dużo nowszy niż system windows 7 dlatego zastanawiam się nad tą zmianą. Pozdrawiam i z góry dziękuję  :) 


Link to post
Share on other sites

Bez płyty ci działa...:) Doświadczenia ludzie mają różne. W internecie jest setki tysięcy opinii i opisanych doświadczeń. Właściwie oczekujesz czegoś,co już przez użytkowników zostało powiedziane. Na tym forum również. Co mamy ci napisać ? Mnie sprawuje się bardzo dobrze,po kilku problemach na początku,po aktualizacji. Za chwilę ktoś inny,napisze,że od samego początku miał tylko problemy i wrócił do poprzedniego systemu. I czyją opinię weźmiesz pod uwagę ?

Link to post
Share on other sites

Bez płyty ci działa... :) Doświadczenia ludzie mają różne. W internecie jest setki tysięcy opinii i opisanych doświadczeń. Właściwie oczekujesz czegoś,co już przez użytkowników zostało powiedziane. Na tym forum również. Co mamy ci napisać ? Mnie sprawuje się bardzo dobrze,po kilku problemach na początku,po aktualizacji. Za chwilę ktoś inny,napisze,że od samego początku miał tylko problemy i wrócił do poprzedniego systemu. I czyją opinię weźmiesz pod uwagę ?

Było ale nigdzie nie uzyskałem konkretnej odpowiedzi na konkretnie zadane pytania jak powyżej, najbardziej interesuje mnie jak to sie ma do csa, większosc pytań jest jak system pociągnie słabszy sprzęt, mój nie będzie miał problemu z żadnym system, chodzi mi konkretnie o tym jak gry się zachowują przy systemie 10, miałem z nim doczynienia tak jak i z 8 ale nie przy grach tylko w celach słuzbowych, nie spodobał mi się, jestem zwolennikiem 7 ale nie blokuje się na nią bo jeżeli będę miał więcej FPS w CS GO i gra będzię mi chodziła płynniej a przy tym będę mógł sobie pograć w dajmy na to Diablo II to chętnie przerzucę się na 10. mimo tego dziękuję za opinie, czekam na więcej, pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja napiszę tak. przy aktualizacji z W7 do W10 (sławne wymuszenia aktualizacji) były same problemY i faktycznie wróciłem na długo do W7.:)

Kiedy "straszono" końcem darmowej aktualizacji "z duszą na ramieniu" postanowiłem zrobić to znowu i o dziwo wszystko poszło bez najmniejszych problemów i "cieszę się" z W10 do dnia dzisiejszego - wszystko działa stabilnie, również ostania "duża" aktualizacja nie przyniosła kłopotów.

Link to post
Share on other sites

Ja napiszę tak. przy aktualizacji z W7 do W10 (sławne wymuszenia aktualizacji) były same problemY i faktycznie wróciłem na długo do W7. :)

Kiedy "straszono" końcem darmowej aktualizacji "z duszą na ramieniu" postanowiłem zrobić to znowu i o dziwo wszystko poszło bez najmniejszych problemów i "cieszę się" z W10 do dnia dzisiejszego - wszystko działa stabilnie, również ostania "duża" aktualizacja nie przyniosła kłopotów.

Dzięki, właśnie takich informacji szukam, a te aktualizacje obecnie często są?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...