Skocz do zawartości

Jaki dostawca Internetu - Wrocław, Krzyki


Recommended Posts

Witam,

Właśnie się wprowadziłem do Wrocławia i w moim mieszkaniu na ul. Powstańców Śląskich mam do wyboru Netię, Vectrę i UPC.

Obecnie mam umowę z netią i mogę przenieść na nowy adres. Dzwoniłem do nich i jest tam dostępne do 50mb miedź, nie światłowód i zastanawiam się czy jest to dobra opcja, gdyz konkurencja np. UPC oferuje mi światłowód 120mb/s i podobnie z vectrą

Link to post
Share on other sites

WItaj, Jeśli chcesz moge pomóc Ci załatwić taniej internet ponieważ moja znajoma zajmuje się Vectra jak i UPC


WItaj, Jeśli chcesz moge pomóc Ci załatwić taniej internet ponieważ moja znajoma zajmuje się Vectra jak i UPC

Link to post
Share on other sites
WItaj, Jeśli chcesz moge pomóc Ci załatwić taniej internet ponieważ moja znajoma zajmuje się Vectra jak i UPC

 

WItaj, Jeśli chcesz moge pomóc Ci załatwić taniej internet ponieważ moja znajoma zajmuje się Vectra jak i UPC

Poczytalem przez ten czas opinie o vectrze i upc i wroclaw ma jedne z najgorszych opinii o tych dostawcach. Praktycznie kazda osoba jest na swoj sposob niezadowolona. Przerywanie, spadek predkosci w godzinach szczytu, bardzo kiepska jakosc obslugi

 

Za to do netii nie bylo sie do czego przyczepic. Mam u nich neta od 2 lat i dalej bede kontynuowac

Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Wszystkie pozytywne komentarze o airmax są kupione, wystarczy o nich poczytać w internecie,.internet nie działa, po kilku filmach ograniczony transfer i praktycznie nie da sie nic ściagnąc, infolinia to kpina zatrudnia chamów na niczym sie nie znają nie pomocni, rozlaczaja telefon. portal24.pl - to portal właściciela Czachora i podobno portal-konsumenta.pl też, sam o sobie pisze opinie i swoim nie działajacym internecie - totalne samozaoranie, chcecie mieć problem to bieżcie. Jeszcze podobno dłużnikiem jest wszędzie - nie płaci i sam naciaga. 

Link to post
Share on other sites
  • 3 lata później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...