Skocz do zawartości

Słuchawki CS GO, filmy, muzyka do 800zł


Recommended Posts

Witam, forum przeglądam już od kilku lat, ale dziś dopiero przyszedł czas że potrzebuje pomocy :) Ostatnio zmieniłem PC i kupiłem też razem karte Phobeus Solo. Do tej pory używałem Qpad qh-90, ale teraz chciałbym kupić słuchawki które wykorzystają tą karte. Bardzo spodobał mi się design Beyerdynamic dlatego fajnie by bylo cos wybrac z ich oferty, ale jestem otwarty na inne propozycje. Oczywiscie nie gram tylko w cs go, slucham muzyki filmy itd, chodzi mi tylko o to zeby tez byly dobre w kwesti pozycjonowania dzwieku itd. Czekam na propozycje. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Szczerze powiedziawszy co do brzmienia to nie mam pojęcia bo nie jestem jakimś audiofilem :) Podejrzewam że każde z nich będą lepsze do muzyki od tych qpadów co mam, tylko żęby też były też ok do gry, nie jestem jakimś profesjonalnym graczem, ale też do "niedzielnych" nie należe :P Teraz ile Ohm brać? 80, 250?

Link to post
Share on other sites

Ze względu na tą właśnie kłującą górę to do muzyki wziąłbym DT880, ale rozumiem, że są osoby, którzy będą z DT990 szczęśliwi.

 

Dlatego staraj się być obiektywnym, bo osobiście znam masę osób zadowolonych z DT990Pro i z własnego doświadczenia wiem, że ta góra w nich wcale nie jest taka tragiczna, jak ją opisujesz. Beyery ogólnie mają góry sporo czy to DT770, DT880 czy DT990, tylko ich charakter jest nieco inny. Mi dla przykładu DT990Pro z tej trójki pasowały najbardziej, bo najczęściej słuchałem elektroniki, a te są tutaj bardzo fajne.

 

@ved1990 Zależy pod co podpinasz, ja bym mimo wszystko pod 80Ohm uderzał, chociaż większej różnicy pomiędzy 250Ohm raczej nie odczujesz.

 

Ostatnio @PatrykT kupował DT770 80Ohm i 250Ohm do porównania i większych różnic nie zanotował ;)

Link to post
Share on other sites

Ostatnio @PatrykT kupował DT770 80Ohm i 250Ohm do porównania i większych różnic nie zanotował ;)

 

 

Dokładnie, mam na biurku obie wersje. Według opisów i recek 80 miały mieć więcej basu. W tej chwili gdyby nie napis na muszli nie wiedziałbym które mam na głowie  :rotfl:   Trochę wczoraj pograłem i też jest zacnie. Poszukaj na allegro bo można w fajnej cenie wyrwać je 

 

 

 

p.s. @Fex odpowiedz mi na pm :P

Link to post
Share on other sites

DT990 najlepiej sprawdzą się w grach. Dzięki krzykliwym wysokim to kroki w CS będą wydawać się gigantyczne! Nie są najlepsze do muzyki, są bardzo wygodne.

Posłuchaj AD-700X. Słowo "najlepiej" nabierze innego znaczenia, o ile można tak to określać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...