Skocz do zawartości

magicool dcp450 alternatywa


Recommended Posts

Witam

a więc tak ponieważ moja pompa magicool zaczęła przeciekać po 2 miesiącach użytkowania szukam innej pompy najlepiej z rezem co polecacie

mój układ to

blok cpu gpu chłodnica 240mm i chwilowo 140mm potem wskoczy druga 240mm

cud ze nic nie poszło z dymem karta i dysk twardy zalane dysk to wyglądał jak pomalowany

 

http://i.imgur.com/I9pn5Em.jpghttp://i.imgur.com/YbuGKuL.jpg

Edytowane przez wariat89
Link to post
Share on other sites

teraz sie zastanawiam co lepiej kupić, osobno pompe d5 + top + dobrać rez czy kupić ten zestaw od ek jedyne co mnie ogranicza to miejsce w obudowie którego za wiele nie ma (phanteks evolv matx)

Edytowane przez wariat89
Link to post
Share on other sites

Z ciekawości, miałeś rewizję z 2 gwintami na topie czy z jednym?
A jeżeli z jednym, kupowałeś nówke czy używke?

 

Bo do rev 1 producent dosyłał uszczelki nowe, a w rev 2 nie ma już w ogóle żadnych problemów.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Ja mam taką z 1 gwintem i jak narazie się sprawuje, coć w ciągu 3 lat to już 3 jest :D jedna padła w zeszłym roku jakoś w listopadzie i nie mogłem znaleźć paragonu to zamówiłem 2 2 padła w tym roku na przełomie stycznia lutego tu się postarałem i znalazłem oba paragony i dostałem 2 sztuki nowe także będę używał puki nie padnie, a przeciekać nic nie przecieka u mnie w obu padł silnik wyglądało to tak że po włączeniu kompa coś buczało i albo wystartowała albo tak buczała cały czas 

Link to post
Share on other sites

no ja obecnie mam juz d5 z rezem aqualis D5 150, kupiłem rez okazało się że trzeba dokupić mocowanie do niego, po zakupie mocowania okazało się ze otwory montażowe nigdzie nie pasują musiałem wiercić otwory w obudowie.

 

a tak żeby nie zakładać nowego tematu jakie wentylatory polecacie 120mm jak najbardziej wydajne ale pracujące ciszej niż odkurzacz, tak na poważnie to coś wydajniejszego niz corsair sp120 silent 1450 mam takie 4 i jestem strasznie zawiedziony

Edytowane przez wariat89
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

nb e-loop i nic więcej nie potrzebujesz, płacisz raz i masz spokój

nb loop zamówione oraz inna chłodnica 

nb e-loop i nic więcej nie potrzebujesz, płacisz raz i masz spokój

 

nb loop doszły zamówiłem na próbę 3 i jestem tak zadowolony ze muszę dokupić jeszcze 3. na 1500 obr są cichsze niż sp120 900obr 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...