Skocz do zawartości

[PC/XBO] Forza Horizon - seria


  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Tak ja gram, wrażenia super, choć optymalizacja pod 60 FPS trochę lipa, na średnich w FHD nie mogę utrzymać stabilnych, a dropy powodują szarpanie. Jednak kiedy ustawie ultra z MSAA x4 i mam zablokowane 30 FPS to gra wygląda przepięknie i nie czuć żeby była mułowata, więc jak ktoś ma problemy z utrzymaniem FPS to blokować na 30 i za to grać w ładniejszej oprawie :D

Link to post
Share on other sites

@up - też tak myślałem ale wiem,że wiele osób ma takie problemy jak ja. Pani z Microsoftu poradziła aby przeinstalować grę, więc pobieram drugi raz,zobaczymy. Jak znowu będzie taki problem to chyba poproszę o zwrot kasy (ponoć możliwe)...

Link to post
Share on other sites

Nie no ja nie mówię o wywaleniu z gry i ciągłymi problemami z uruchomieniem, jak sam miałbym jakieś większe problemy to też pewnie chciałbym zwrot kasy i ogólnie zagotowany byłbym. Miałem na myśli te ewentualnie przycinki które na dobrą sprawę tak mocno nie przeszkadzają i gra jest na prawdę dosyć płynna.

Link to post
Share on other sites

Pisałem o swoim problemie wcześniej i jedno mogę powiedzieć,że Microsoft zachował się w porządku. Poradzono mi abym przeinstalował grę,zrobiłem to i dalej ten sam problem,czyli wywalanie do pulpitu. Dzisiaj ok. 10 zadzwoniłem z rezygnacją z gry a ok.14-tej pieniądze były na moim koncie.

Link to post
Share on other sites

Trochę już zdązylem pograc (zeby nie bylo jakies 5h max) i mam pare spostrzeżeń, opinii. Po pierwsze, kurcze troche jestem zawiedziony modelem jazdy, kiedys gralem tylko w demo forzy 2 na x360 i chyba mi sie przyjemniej jezdzilo i przede wszsystkim driftowalo. Nie jestem zwolennikiem szybkiego dostępu do wypasionych fur (tutaj po godzinie grania mialem juz vipera), wole coś w stylu powolnego, stopniowego kupowania i ulepszenia aut, podbnie jak w nfsu i nfsu2. Grafika może być - szału nie ma ale też nie razi - duzo zalezy od danego miejsca na mapie. Owszem zdarzylo mi sie pare razy zatrzymac i podziwiac widoki. To chyba tyle, zeby nie bylo ze zaluje zakupu gry, bo gra sie spoko ale moim zdaniem oceny zawyżone mocno. Czekam też na jakies latki PC, wie ktoś cos na ten temat?

Link to post
Share on other sites

No ja też chwilę pograłem i model jazdy mi pasuje, jak chce się więcej można włączyć symulację i wtedy zaczyna się robić ciekawie. Graficznie jak dla mnie jest świetnie, ale mam plebomaszynę i plebowizję więc w sumie moja opinia w tym temacie nie jest wiele warta.

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

Zapomnialem dodac, ze jezdze bez asyst. To pierwsza rzecz która zrobilem w tej grze, jedynie biegi automat. Dlatego musze sprawdzic drift na manualnej bo z automatem sie nie da, chyba ze po prostu nie trafilem jeszcze na stosowne auto. 

Co do driftu to całą magie odwala tuning samochodu + brak asyst i manual ;)

Link to post
Share on other sites

Miał ktoś może taki problem: Jak odpalę grę w oknie to przy wyłączonym vsync mam te 55-75 fps, jak tylko włączę pełny ekran to klatki blokują się na 50. Ten sam problem mam w Forzie 6 Apex- full screen 50 fps, okno 90+. Nie mam pojęcia jak temu zaradzić.  :/

Edytowane przez Gr4ndy
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...