Skocz do zawartości

Promocje X-KOM na IEM 2016 - Wredny vol.2


Recommended Posts

Jeżeli bym czekał 15h i wyszedł z jedna rzeczą to bym się wk...ił :) Gdzie tu niby cebula? Już Wam się ludzie pojęcia mylą. Mieli szansę zarobić i te szanse wykorzystali. Tu na forum widzę, że ludzie strasznie pilnują żeby każda oferta była atrakcyjna i najlepiej najtaniej w sieci :) Rynek jest wolny i tyle. Cebulą mogę nazwać kupowanie po kosztach od znajomych i sprzedawanie drożej, a nie prosty mechanizm od dawna funkcjonujący w handlu.

Link to post
Share on other sites

 

Zero info? Akcja pewnie niewypał sądząc po ilości dostępnego sprzętu.
 
​Wypał jak najbardziej.
 

 

Najlepszy widok jak o 11:15 w piątek wychodzi typo z iema obładowany tak reklamówkami z x-komu, że go ledwo widać  
 
Nawet miałem ciężko z tym wszystkim wyjść, więc może mnie widziałeś? :P
 

 

na temat cebulactwa kupującego wszystko na handel i januszy z xkoma co mieli sprzedawać po jednej rzeczy jednej osobie nic nie powiem.
 
A powiedz mi, co Cię to interesuje po co ktoś kupuje sprzęt? nic, indywidualna sprawa.
A na sprzedawców XKOMU złego słowa powiedzieć nie można.. 
Chyba źle zrozumiałeś regulamin, mówił on o jednym rodzaju produktu na jedną osobę, czyli 1 dysk, 1 karta, 1 RAM, 1 płyta.

Tutaj mniej więcej łowy z tego roku, mogłoby być więcej ale nie chciałem ryzykować.
Jeden monitor jest na sprzedaż, zainteresowanych zapraszam na PW.
Jednocześnie właśnie będę zaczynał pisać do ludzi którzy coś kupili. Przepraszam za brak info ale całe dnie siedziałem na IEM ^^

http://i.imgur.com/xnBDxKu.jpg

 
Link to post
Share on other sites

Tak z ciekawości, każdy kto wysłał Tobie przelew otrzyma sprzęt? :) Nieźle łowy. Jednak Tak źle nie było :)

Prawie każdy, jestem zły, że nie wyszło w 100%. Osoby które otrzymają jedynie zwrot pieniędzy bardzo przepraszam.

Link to post
Share on other sites

Trochę żałuję, bo miałem ochotę na parę rzeczy, ale nie wierzyłem w powodzenie misji. Wiara powinna po nogach całować.

 

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites
Zresztą taki wysyp gtx od asusa na allegro na pewno wpłynie na obniżkę cen na rynku wtórnym.

 

Nie ma opcji, było 10 sztuk na 3 dni. Rozeszły się w pierwsze 5 minut. 

 

 

 

po prostu słaby jest fakt, że piszą 'jedna sztuka dla jednej osoby', a jak jest to każdy wie. 
 

 

Nie, to był jeden rodzaj produktu na jedną osobę. 

Link to post
Share on other sites

Jestem zainteresowany monitorkiem... Niestety spóźniłem się 15 minut na zakup w x-komie :) Widziałem osobę która wynosiła dwa pudła z monitorami - podejrzewam że był to Ten_Wredny.

 

Do zaoferowania w zamian mam karty grafiki nówki zapakowane Evga GTX 980Ti Hybrid lub EVGA GTX 980Ti Classified :)

 

 

Dodaję fotkę żeby nie być gołosłownym:

http://epaka24.pl/aukcje/benchmark/small_04.jpg

Link to post
Share on other sites

 

 

Jestem zainteresowany monitorkiem...


Zapraszam na PW.

 

Widziałem osobę która wynosiła dwa pudła z monitorami - podejrzewam że był to Ten_Wredny.


To ja, innej możliwości nie było. Monitory były aż... 3 na całą imprezę. 
Link to post
Share on other sites

Również jestem zainteresowany kupnem GTX 970.

Czytając tą całą akcje jestem "trochę" wkurzony...Tak się składa, że stałem w kolejce jako jeden z pierwszych, ale o promocji niestety nic nie wiedziałem. Po prostu przyszedłem na IEM :D A akurat składam PC i szukam na różnych portalach używanego 970, a tu proszę. Nowka z taką promocją -.-

Pewnie i wyhaczyłbym też coś dla innych no ale, skąd mogłem wiedzieć :c temat mi gdzieś umknął

Edytowane przez hordej
Link to post
Share on other sites

Najprawdopodobniej jutro dodam temat w dziale sprzedaży, monitor, 970 i Maximus VIII Ranger, a monitory były 3 na dzień. W piątek zeszły tak naprawdę w minutę od otwarcia sprzedaży, pierwsze osoby zgarneły (pozdrawiam sprzedawcę z kasy nr. 1 za szybką reakcję :) )

Ps nie możliwe żeby ktoś stał 13 godzin w kolejce, byłem pierwszy w biletowej o 5:40 a ludzi pod spodkiem był mały wężyk:P

Link to post
Share on other sites

Jeżeli bym czekał 15h i wyszedł z jedna rzeczą to bym się wk...ił :) Gdzie tu niby cebula? Już Wam się ludzie pojęcia mylą. Mieli szansę zarobić i te szanse wykorzystali. Tu na forum widzę, że ludzie strasznie pilnują żeby każda oferta była atrakcyjna i najlepiej najtaniej w sieci :) Rynek jest wolny i tyle. Cebulą mogę nazwać kupowanie po kosztach od znajomych i sprzedawanie drożej, a nie prosty mechanizm od dawna funkcjonujący w handlu.

 

 

No jasne, wolny rynek, ich prawo kupować na resell. Niech tylko nie zapominają o uwzględnieniu tego zysku przy podatku dochodowym ;)

Link to post
Share on other sites

Byłam na iem w piątek o 12.00, koleś ze stoiska x-kom praktycznie roześmiał mi się w twarz, jak zapytałam, czy jest jeszcze coś z produktów promocyjnych, które mnie interesowały. Więc widzę to tak, że x-kom zrobił sobie reklamę za kilka sztuk przecenionych grafik, które i tak kupili janusze w kilka pierwszych minut.

Link to post
Share on other sites

Byłam na iem w piątek o 12.00, koleś ze stoiska x-kom praktycznie roześmiał mi się w twarz, jak zapytałam, czy jest jeszcze coś z produktów promocyjnych, które mnie interesowały. Więc widzę to tak, że x-kom zrobił sobie reklamę za kilka sztuk przecenionych grafik, które i tak kupili janusze w kilka pierwszych minut.

nie rozumiem słowa janusze w tym kontekscie, stali po pare H w kolejce to kupili :)

Link to post
Share on other sites

 

 

które i tak kupili janusze w kilka pierwszych minut.


Jestem Januszem bo byłem pierwszy? 
Przykro mi, że Ci nie wyszło, ale było aż 6 stanowisk sprzedaży.
Stanie 15h przed wejściem mało tu daje, bo i tak 5 innych stanie w kasach obok.
Mi się po prostu udało.
Link to post
Share on other sites

Chodzi mi o to, towaru było za mało i że teoretyczny limit 1szt. towaru na osobę nie był w ogóle respektowany, bo pracownikom stoisk albo się nie chciało dyskutować, albo w ogóle o tym nie wiedzieli, albo cokolwiek innego. Efekt marketingowy dla x-komu został osiągnięty, a tańsze sprzęty i tak wylądują na allegro w cenach sporo wyższych. Więc no.

 

Ale wiadomo, sama jestem sobie winna, nie chciało mi się stać w kolejce od 6 rano a potem przepychać się w drzwiach z tłumem dorodnych gości (i tak nie mam szans) tylko po to, żeby oszczędzić parę złotych, moja wina.

Edytowane przez iamnotreal
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...