Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Tu, tak dla odmiany, o tym co chciał ratować psy
https://natemat.pl/469814,kierowca-chcial-uratowac-psy-na-drodze-smiertelny-wypadek-pod-warszawa
P.S. Walca nie potrzeba, człowiek nie żyje
P.S.2 Może gdyby nie zauważył by przeżył. Może ta dziewczyna ze wcześniejszego filmu, na której nomen omen, wieszliście psy, też by nie żyła gdyby nie siedziała w telefonie.
Sami oceńcie gdzie większa tragedia.



  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites

Faceta szkoda, że nie żyje. 

Co do dziewczyny to zamiast psa zawsze mogło być dziecko albo inny człowiek, jak się prowadzi auto to się nie siedzi w telefonie i  głupia pinda już o tym wie, powinna dostać surową karę. Przecież ona nawet nie pomogła temu zwierzęciu tylko spojrzała i w drogę. Z człowiekiem też by tak zrobiła?! Nic jej nie tłumaczy! Zwłaszcza, że ona na początku wiedziała, że uderzyła w coś a dopiero potem się okazało, że to pies!

Wkurza mnie to, że pewnych kręgach np na wsi jest przyzwolenie na agresję wobec zwierząt a zabicie psa jest traktowane jako norma bo to tylko pies, kto by się nim przejmował.

5 godzin temu, marik81 napisał:

Sami oceńcie gdzie większa tragedia.

Nie będę oceniać bo to dwie różne tragedie, co innego facet, który miał pecha a co innego głupia pinda, która nie umie wytrzymać 5 min bez nagrania jakiś głupot dla lajków.

  • Lubię to 1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, BlackCoffe napisał:

Wkurza mnie to, że pewnych kręgach np na wsi jest przyzwolenie na agresję wobec zwierząt a zabicie psa jest traktowane jako norma bo to tylko pies, kto by się nim przejmował.

Skorzystam z okazji i zapytam Ciebie bo mam wrażenie, że nie wazne jakie zwierzę to dla ciebie ważniejsze niż człowiek. Piszesz czy tez ktoś by zostawił człowieka na ulicy, ale człowiek, a zwierzę nawet pies to dalej zwierzę. Jeśli my mamy psa, kota, kurę, świnie i nie wiem jakie jeszcze traktowac na równi z człowiekiem lub uznawać za wazniejsze to jest jednoznaczne z końcem ludzkości dla mnie i tyle. To nie oznacza, że jak ja bym potracił samochodem psa czy kota to bym olał bo taki nie jestem, ale równie dobrze mógłby to byc gołąb czy wrona i jedyne na co w tym przypadku zwrócił bym uwage to na uszkodzenia samochodu i czy mi nic nie jest. To samo pies i kot i jeśli już to co najwyżej usunął bym z drogi na pobocze zwierze, ale nie wołał bym qweterynarza bo cóż trudno. Co innego człowiek, z racji tego, że sam jestem człowiekiem to 10 razy bardziej się to przezywa.

 

Ciekaw jestem co powiesz o ludziach, którym np rodzi się nie wiem, strzele, 10 szczeniaków i zamiast oddac w dobre ręce robią z nimi porzadek zostawiając sobiew jedno czy dwa? Do wiezienia ich za to? Ale za zabicie człowieka jest mniejszy wyrok niz za zabicie, psa, kota, swini. To już jest dla mnie chore.

 

Wylałem to z siebie :P 

Nie wiem czy przezyję tu to wylanie tu na forum czy nie zostane skarcony i zrównany z gównem, ale trudno, przezyję :D 

  • Smutne 1
  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites
37 minut temu, Arnold napisał:

Ciekaw jestem co powiesz o ludziach, którym np rodzi się nie wiem, strzele, 10 szczeniaków i zamiast oddac w dobre ręce robią z nimi porzadek zostawiając sobiew jedno czy dwa?

Szczerze? Potraktowałabym go tak samo jak on te szczeniaki. Jest tyle miejsc gdzie można oddać niechciane zwierzęta, że to nie problem się pozbyć się nadmiarowych psów. Zabijanie to najbardziej prymitywny sposób na rozwiązanie swoich problemów. I to jest właśnie przykład przyzwolenia na zabijanie zwierząt bo to tylko zwierzę, mebel, którego można się pozbyć gdy przestaje być pożyteczny. 

 

40 minut temu, Arnold napisał:

Skorzystam z okazji i zapytam Ciebie bo mam wrażenie, że nie wazne jakie zwierzę to dla ciebie ważniejsze niż człowiek.

Zwierzę jest chociaż szczere i niczego nie udaje. I nie będę mówić, że ta głupia pinda co jest popularna bo pieprzy jakieś głupoty w necie to ofiara. Była tak zapatrzona w ten telefon, że nawet nie widziała czy potrąciła zwierzę czy człowieka. Powinna ponieść karę swojej nieuważnej jazdy bo teraz był pies a potem może być dziecko bo  chce się lansować w necie. 

 

44 minuty temu, Arnold napisał:

To samo pies i kot i jeśli już to co najwyżej usunął bym z drogi na pobocze zwierze, ale nie wołał bym qweterynarza bo cóż trudno.

Nawet jeżeli to zwierzę by żyło tylko by miało np złamaną łapę i ogólne obicia? 

 

45 minut temu, Arnold napisał:

Nie wiem czy przezyję tu to wylanie tu na forum czy nie zostane skarcony i zrównany z gównem, ale trudno, przezyję :D 

Nie pieprz bzdur bo gdybyś miał wylecieć to już dawno by Ciebie tu nie było.

  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Arnold napisał:

rodzi się nie wiem, strzele, 10 szczeniaków i zamiast oddac w dobre ręce robią z nimi porzadek

 

Ty sobie teraz żartujesz, czy całkiem poważnie piszesz? :o

Nie wiesz, że jest 21. wiek? Że istnieje coś takiego jak sterylizacja, na dodatek w wielu gminach darmowa?:/

A jak ktoś nie sznuje zwierzęcia i dopuści do sytuacji, że urodzi się 10 małych i nikt ich nie chce, a nie dadzą rady zajmować się tyloma zwierzetami, to wyobraź sobie, że są schroniska! To zawsze lepszy wybór niż zatłuczenie maluchów łopatą lub wrzucenie w worku z kamieniami do rzeki.:cenzura:

 

3 godziny temu, Arnold napisał:

Ale za zabicie człowieka jest mniejszy wyrok niz za zabicie, psa, kota, swini.

 

Skąd Ty takie bzdury wziąłeś? Za zabicie zwierzęcia jest do 3 lat, za zabicie człowieka nie mniej niż 8, ale do nawet 25 lat.

  • Lubię to 2
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Kolega Arnold się pyta co z ludźmi co mają 10 szczeniaków i zostawiają sobie 2, a resztę "do wora, wór do jeziora". Widzę tu mentalność w stylu piesek chory czy stary, kotek niepotrzebny to go myk do lasu i obwiesić na drzewie. Tudzież jeb łopatą i do dołu. Prymitywizm, troglodytyzm i zezwierzęcenie. Takie indywidua nie zasługują na żadne zwierzę i powinny być karane. Na szczęście są odpowiednie przepisy.

  • Lubię to 2
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...