Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bardzo dobrą kawą jest illy. Prawdziwa włoska kawa o pięknym aromacie. Bardzo dobrą kawą jest również kawa z Tchibo o nazwie Pearl Beans. Ostatnio popijam włoską kawę tylko niestety nie pamiętam jej nazwy. Niestety nie mam opakowania, ale jak sobie przypomnę to Wam napisze. To są 3 moje ulubione kawy. Oczywiście kawę kupuję ziarnista i miele, tylko tak można poczuć prawdziwy aromat i smak kawy.

Edytowane przez adivxv
Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...
Kawa to jedno, sposób jej przyrządzenia to drugie. Jeśli chodzi o parzenie kawy a nie inwestowanie w nią na start to najlepiej są takie proste sprzęty jak były kiedyś taki lejek z kilkoma dziurkami (dripy) dokupuje się filtry za grosze do tego i przez to przelewa kawa o wiele smaczniejsza. A co do kaw na bank odpadają marketówki, są stare a kawa najlepiej świeżo palona, jest wiele stron, również internetowych które mają w ofercie świeżo robione kawki np taka .................. i wiele więcej. Poczytaj sobie o profilach smakowych kaw, żeby dopasować pod twoje gusta :) Powodzenia! :D

Edytowane przez adivxv
Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...

Aktualnie piję świeżo Paloną kawę z manufaktury Mk Cafe Fresh. Od czasu do kiedy spróbowałem to praktycznie zadna inna kawa mi tak nie smakuje bo świeżo palona kawa ma aromat jak żadna inna, który rozchodzi się po całej kuchni jak kawę się robi. Warto zamówić sobie zestaw kilku kaw z kilku rejonów świata (można w mniejszych opakowaniach), dzięki temu mozna sprawdzić jak to wygląda smakowo oraz pod względem mocy (róznią się od siebie znacznie). Sam lubię mocniejsze kawy, tak wiec najbardziej smakuje mi kawa Kenya Gakuyu. Bardzo mocna, aromat rozchodzi się na cała kuchnię jak się robi kawa w ekspresie. Czuć również w niej czekoladę. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...