Skocz do zawartości

Ranking kart graficznych | komparator GPU


Recommended Posts

3 GFlops a nie 3k

 

Poprawią, tam jest cała masa takich smaczków. :) Już kilka zgłaszałem.

 

np 660 vs 680 wychodzi ze 660 jest 60,741%

 

Dobrze jest, 660 = 1881,6, 680 = 3090,4 [GFlops], to daje dokładnie 64,2432%, tyle że nie wydajniejsza, a wydajności 680.

Edytowane przez marek.murarz
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Dobrze jest, 660 = 1881,6, 680 = 3090,4 [GFlops], to daje dokładnie 64,2432%, tyle że nie wydajniejsza, a wydajności 680.
 

Było by dobrze jakby wydajność 680 w komparatorze wynosiła te 3090,4 GFlops, ale tam jest 3.09 GFlops i według tego gtx 660 jest ponad 600 razy wydajniejszy jeśli chodzi o ten parametr od gtx 680.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Miał być w piątek - nie był. Na pytanie kiedy będzie odpowiadacie : "Wszystko w swoim czasie". 

 

Nie no. Profesjonalizm pełną gębą... Ale zresztą od dawna czytelnika traktujecie jak nabijaczkę wyśw. więc się nawet nie dziwię.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Chodzi o to, że są bardziej priorytetowe sprawy dla testera kart graficznych

Widać po całym serwisie - dziwię się jeszcze tylko ludziom którzy go czytają ;)

 

"W swoim czasie" - "Nie wiem, jutro , za tydzień, za rok, teraz nie chce mi się o tym myśleć, klikajcie codziennie , może się pojawi"

 

Osobiście ten cały ranking mam gdzieś, daję do zrozumienia , że takie teksty kłują w oczy bufonadą. Tyle.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Zwróciłem Ci tylko uwagę na to by poważniej traktować czytelników (odpowiadać konkretniej jak z pierwszym terminem nie daliście rady). Co z tym zrobisz - Twoja sprawa. Z mojej strony to wszystko ;)

 

GTR@

:rotfl:

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...