Skocz do zawartości

Jakiej przeglądarki używasz?


Z jakiej przeglądarki korzystasz?  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z jakiej przeglądarki korzystasz?

    • Internet Explorer
      2
    • Firefox
      34
    • Opera
      11
    • Chrome
      8
    • Safari
      0
    • Inna
      0


Recommended Posts

Zainstalowałem ;)

 

Od razu rzuca się w oczy to, że przy przy przewijaniu scroll'em przesuwa się o wiele więcej linii niż w poprzednich wersjach. Test Acid3 przechodzi 94/100. Przy moim łączu (512kb/s) nie odczułem zmian w szybkości ładowania się stron. Na razie siedzę na niej kilkanaście minut więc nie mogę nic powiedzieć o stabilności. Wieczorem będzie update :o

Link to post
Share on other sites

A mi się wydaje, że mich@el po prostu żartował :o

 

PS miałem dopiero zwiechę w testowanym FF ;)

 

Edit: Włączyłem ok. 100 kart (w każdej jakaś strona) i nic się nie wieszało. Futuremark Peacekeeper nie chce się odpalić, czasami słownik szwankuje - dobrze napisane słowo podkreśla i gdy się je poprawi (chociaż jest dobrze napisane) to i tak dalej uznaje, że ma błąd i tak w kółko. Lubi się sama wyłączyć. Flash chodzi dobrze. Nie działają wtyczki. Jest jeszcze kilka małych bug'ów. No i chyba będzie na tyle ;)

Link to post
Share on other sites

Niedawno zainstalowałem też nową bete Opery 10 i muszę powiedzieć, że FF (3.5.2) zaczyna się chować przy niej. Dużo lepsza w obsłudze choć minimalnie wolniej mi się ładują strony, przy szybszym łączu pewnie nie będzie różnicy. FF 3.6 już opuścił mój system. Zbyt niestabilny, zainstaluje dopiero RC, które ma wyjść w październiku.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Chrome 3.0.195.24, dlaczego bo jest bardzo szybka w stosunku do ważącego tone FF, ma największy obszar widzialny bo nie zużywa miejsca na pasek tytułowy, bardzo intuicyjna w użyciu bez zbędnych bajerów i wodotrysków oczywiście na korzyść prędkości.

 

Używałem wszystkich IE, FF, Opera w najnowszej wersji, safari. Do gustu jeszcze przypadło mi bardzo safari.

 

Pzdrv,

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Używałem Firefoxa praktycznie od jej początków, ale z każdą wersją rozwojową zniechęcała mnie do siebie. Stawała się coraz bardziej ociężała i wolniejsza, do tego przy wylogowywaniu się z konta gmail bardzo często musiałem uruchamiać ją od nowa, bo ponowne zalogowanie nie było możliwe. (na moim kompie z gmaila korzysta też narzeczona, więc to było irytujące)

Ostatnio przesiadłem się na Chroma. Testuję go od 3 tygodni i jestem zachwycony. Przeglądarka uruchamia się w nanosekundy. Strony mocno obładowane jak IGN.com ładują się jakieś 50% szybciej, zniknął problem z gmailem. Strony z flashami przestały freezować, no i najważniejsze: Gdy to piszę mam otwartych 8 zakładek a zużycie ram 25 300 ;)

Z odpowiednią skórką, wygląda też dużo lepiej.

 

Teraz mam firefoxa tylko do ściągania filmików z YouTube na dysk (do chroma nie znalazłem odpowiedniego plugina)

Link to post
Share on other sites

Ja nigdy nie miałem problemów z gmailem na FF.

U mnie bez względu na wersję ten sam problem. Może ze względu na to, że u mnie gmail jest wylogowywany parędziesiąt razy na dobę ;)

Co ciekawe ten problem nie był trwały. 4 razy się udało bez problemu a za piątym już nie.

 

Spróbuj kiedyś z ciekawości wylogować i zlaogować gmaila tak z 10 razy pod rząd.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...