Skocz do zawartości

Asrock P67 Pro3


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez nad30,

Recommended Posts

Chciałem zapytać czy warto kupić tą oto płytę pod procesor i5 3350P. Czy jest warta swojej ceny ( bo cena nie jest niska 330zł ) i czy nie lepiej wybrać inną płytę główną.  Czy to jest dobry i wydajny wybór. Dzięki z góry za porady.

Link to post
Share on other sites

Płyta dość fajna

...

Po silnym OC od czasu do czasu płyta nie chce wstać.. wtedy trzeba wyłączyć kompa odczekać 15 sec i uruchomić ponownie..

Ale po za tym bardzo fajna płytka.. posiada wszystko czego trzeba i nie ma z nią większych problemów :)

Edytowane przez lok1995
Link to post
Share on other sites

No powiem tak kupiłem tą płytę na przypał bo innych nie było. jutro będę to składał do kupy ale zmartwiło mnie to że ta płyta nie ma wsparcia dla procesorów z serii i5 3xxx tylko wcześniejszej San... coś takiego. Czy podoła mój nowy Ivy coś tam 3350 P na tej płytce ? Czy gonić do sklepu i wymieniać. Chłopaki poradzie i to pilnie !!

Edytowane przez nad30
Link to post
Share on other sites

 

 

no a mi sprzedawca kazał wgrać nowy bios

 

Jak wgrasz nowy bios skoro jak będziesz mieć mega pecha i ta płyta nawet nie odpali z tym procesorem i starym biosem? Jednak nowe partie powinny mieć już wszystko wgrane. Tego procesora nie podkręcisz za bardzo. 

Link to post
Share on other sites

 

 

No powiem tak kupiłem tą płytę na przypał bo innych nie było. jutro będę to składał do kupy ale zmartwiło mnie to że ta płyta nie ma wsparcia dla procesorów z serii i5 3xxx tylko wcześniejszej San... coś takiego. Czy podoła mój nowy Ivy coś tam 3350 P na tej płytce ? Czy gonić do sklepu i wymieniać. Chłopaki poradzie i to pilnie !!

 

Płyty P67 są bardzo dobre.

 

 

 

no a mi sprzedawca kazał wgrać nowy bios i stery ze stronki OK dam sobie rade a jak OC na tej płycie działa ??

 

 

Jak trafi ci się partia z biosem pod sandy to przy tym procku musisz wgrać nowy bios pod ivy żeby i5-3350 działał jak należy.

A tego sprzedawcę pozdrów o ile wiedział wcześniej jaki posiadasz procesor.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

właśnie trwa instalka systemu wszystko narazie jest OK bios P3.20 . No to zacznie się testowanie i mam nadzieję że fajna będzie zabawa  :D  Pozdrawiam i dzięki za porady panowie

No i stało sie. Zwiłem sobie szałasik i nie moge dojść do siebie. Ile jest róźnicy w wydajności platformy Quade Core a i i5. Jak ochłonę to usunę tego posta

Edytowane przez nad30
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...