Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Jako że sprzedałem już swojego pc rozglądam się za laptopem sony vaio. Prześledziłem już poradniki dotyczące wyboru laptopa. 

Kwota jaką mogę przeznaczyć to 2500 max.

rozmiar matrycy najlepiej 15,6

 

użytkowanie tylko w domu i na uczelni(weekendowo ;P ) 

transport lapka w plecaku więc waga mi nie straszna

 

Sprzęt potrzebuje do ogólnego zastosowania. głównie filmy, internet, dokumenty, czasem sobie zagram ale na wysokiej jakości detali mi nie zależy, gram dla zabicia czasu a jego i tak nie jest dużo :)

 

jestem w posiadaniu 4 giga kingstona ddr3 1333MHz więc mogę sobie spokojnie dołożyć gdyby laptop miał 4 giga oraz będę instalował win 7

 

Bardzo przypadł mi do gustu dwa modele znalezione na allegro.

http://allegro.pl/sony-sve1512p1e-b-i5-3210m-4gb-640gb-w8-hd7650-i3541546239.html

 

http://allegro.pl/sony-sve1513r1eb-i5-3230m-4gb-750gb-hd7650-1gb-w8-i3526672406.html

 

pomóżcie jaki model wybrać, może coś lepszego wam wpadło w oko

Link to post
Share on other sites

imo bez sensu kupować laptopa z systemem win8 tylko po to by go wywalići instalować win7. Po co bulić zatem za win8. Zresztąten Vaio jest cienki.

Imo znacznie lepiej wypada Lenovo z500  z i3 i gt740. Lepiej wykonnay. MA podśw klawiature. Jest wydajniejszy. Te vaio mająkiepski stosunek wydajność + jakosć / cena

Link to post
Share on other sites

liczę się z tym że sama marka sony podnosi od razu cenę o kilka stów. W chwili obecnej ciężko znaleźć z innym systemem niż win8 a na nim nie da się pracować. Upierdziałem sobie vaio i chwilowo zostańmy przy nim. Poza tym też zależy mi na kompatybilności z ps3 któą posiadam.

Edytowane przez revolta017
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...